Darmowa dostawa od 50zł - Pocztex24 - Regulamin
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czujniki

( ilość produktów: 71 )
Czujniki ruchu
Czujniki zmierzchu
Pozostałe czujniki

Jeśli zależy ci na włączaniu i wyłączaniu światła w zależności od ruchu to idealnym rozwiązaniem technicznym jest zakup czujnika ruchu. Czujniki ruchu to świetny sposób na oszczędność i wygodę. Czujniki ruchu reagują na wykonany ruch i zamykają lub otwierają obwód elektryczny, dzięki czemu możemy włączać lub wyłączać np., oświetlenie bez użycia przycisku. Świetnym rozwiązaniem jest zamontowanie czujnika przy garażu lub przy wejściu do domu. Jest to świetne rozwiązanie gdyż oszczędzamy sporo energii i czasu. Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i gwarantują bezpieczeństwo podczas użycia. Zapraszamy do naszej oferty!

Czujniki ruchu w atrakcyjnym wydaniu

Dostępne czujniki ruchu występują w wielu wersjach – od tych stworzonych z myślą o pomieszczeniach znajdujących się wewnątrz budynku, aż po takie, które pozwalają na zamontowanie również na świeżym powietrzu. Wiele dostępnych produktów zostało oznaczonych certyfikatami wskazującymi ich odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sprawdzą się one również zimą.

Oferowane czujniki ruchu do oświetlenia LED to także możliwość pełnej personalizacji ustawień. Większość z nich pozwala na samodzielne wybranie czasu pracy żarówek po wykryciu aktywności w polu o określonym zasięgu. Kwestia ta wygląda tak samo również w przypadku natężenia światła i czułości zamontowanego czujnika. Dzięki takim opcjom możesz dostosować zakupiony egzemplarz do własnych potrzeb i charakteru danego budynku.

Szeroki wybór czujników ruchu do oświetlenia LED

Czujniki ruchu do oświetlenia LED dostępne w naszej ofercie występują w wielu wersjach różniących się od siebie głównie pod względem parametrów technicznych. Wiele z nich może być wykorzystywanych na zewnątrz budynku, ale dysponujemy także modelami stworzonymi z myślą o przestrzeniach biurowych i korytarzach znajdujących się blokach lub obiektach użyteczności publicznej. Większość oferowanych czujników ruchu do oświetlenia jest dostępnych w wersji białej i czarnej, co pozwala na idealne dopasowanie do designu danego pomieszczenia lub całego budynku.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel