DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampy solarne uliczne

( ilość produktów: 35 )

Lampy uliczne solarne to świetna alternatywa dla tradycyjnych lamp sodowych lub nowocześniejszych lamp ulicznych LED. Lampy solarne nie zużywają prądu elektrycznego, co czyni je najbardziej energooszczędną opcją. Sporą zaletą ulicznych lamp solarnych jest fakt, że nie trzeba ponosić ogromnych kosztów w postaci doprowadzenia kabli do opraw.

Lampy solarne w naszym asortymencie posiadają amorficzne panele solarne, czyli takie, które mają zdolność do szybszego pochłaniania energii słonecznej, a także ładowania się w pochmurne dni, dzięki takiej technologii nasze oprawy ładują się bardzo szybko. Lampy solarne są bardzo intuicyjne i proste w zamontowaniu. Oprawy znajdują zastosowanie jako oświetlenie uliczne, oświetlenie parkowe, oświetlenie parkingów, oświetlenie ścieżek rowerowych.

Lampy solarne uliczne

Solarne lampy uliczne to rozwiązanie, które w ostatnich latach zyskuje na popularności. Modele te często są niewiele droższe od standardowych produktów, jednak wyróżnia je przede wszystkim panel solarny. Oznacza to, że lampy solarne uliczne w ciągu dnia pobierają energię z promieni słonecznych i magazynują ją w swoich akumulatorach. W nocy wykorzystują ją natomiast do oświetlania przestrzeni, a w połączeniu z wydajnymi i energooszczędnymi żarówkami LED, nie potrzebują do tego celu dużych pokładów energii.

Solarne lampy uliczne – sprawdź, co je wyróżnia

Nowoczesne lampy solarne wykorzystują panele słoneczne i energooszczędne żarówki LED, co jest ich ogromną zaletą. Przykładem takiego rozwiązania może być model oznaczony symbolem LVTSOL0017. Lampę cechuje 5250 lumenów oraz zimna barwa na poziomie 6000 K. Zapewnia ona przy tym kąt świecenia 120°. W zestawie znajduje się pilot sterujący, dzięki czemu można wygodnie kontrolować urządzenie. Jest to szczególnie przydatne, kiedy lampę montuje się na posesji prywatnej.

Lampy uliczne solarne - poznaj ich zalety

Lampy uliczne solarne mają jedną najważniejszą zaletę. Światło, uzyskiwane dzięki nim, jest darmowe. Inwestycja ta jest zatem niezwykle opłacalna. Wystarczy jednorazowa płatność za wybrany przez siebie model, aby cieszyć się oświetleniem ogrodu bez dodatkowych kosztów. Jest to również krok w kierunku ekologii.

Poza ogrodem takie lampy coraz częściej wykorzystuje się:

  • do oświetlenia ścieżek rowerowych,
  • na przejściach dla pieszych,
  • na parkingach publicznych,
  • w parkach.

Oświetlenie uliczne – solarne rozwiązanie również dla Twojego domu

Gdzie można wykorzystać oświetlenie uliczne? Solarne lampy mogą służyć nie tylko do oświetlania chodników oraz dróg. Jest to również coraz częstszy wybór w przypadku podjazdu do domu czy placu przed garażem. Wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne, pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł energii czy możliwość sterowania lampą bezpośrednio za pośrednictwem pilota to zalety, które przekonują do tego rozwiązania właścicieli prywatnych posesji.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel