DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żarówki tradycyjne / lampy wyładowcze

( ilość produktów: 100 )
Żarówki specjalistyczne
Żarówki halogenowe
Lampy metalohalogenkowe
Promienniki

Oprócz żarówek LED mamy w ofercie także żarówki tradycyjne wstrząsoodporne o standardowych kształtach i nietypowych: mała kulka, świeca. Żarówki tradycyjne w przedziela mocy od 50 W do 70 W, o trzonkach E27 i E14 i napięciu 230 V. Żarówki żarowe pasują do większości klasycznych lamp, lampek czy żyrandoli i są tańsze od żarówek LED.

Żarówki tradycyjne, mimo że znacznie mniej wydajne niż lampy LED-owe, są stosunkowo tanie, a ich światło zapewnia właściwy kontrast i wierne odwzorowanie kolorów, co wpływa bardzo korzystnie na nasze samopoczucie. Takie światło nie męczy oczu i sprawia, że czujemy się po prostu dobrze w oświetlanym pomieszczeniu (chociaż warto zaznaczyć, że dobre oświetlenie LED również emituje wysokiej jakości światło i gwarantuje duży komfort użytkowania).

Klasyczne Oświetlenie z Tradycyjnym Urokiem

Oferta współczesnego rynku oświetleniowego jest naprawdę ogromna, a wybór optymalnego rozwiązania zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Dlatego, oprócz lamp LED-owych, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo także markowe tradycyjne źródła światła o różnych kształtach i przeznaczeniu: żarówki wolframowe, halogeny, energooszczędne świetlówki oraz żarówki specjalistyczne. Wszystkie produkty wykonane zostały z wysokiej jakości wstrząsoodpornych materiałów i posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa oraz gwarancję producenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel