Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Systemy SMART HOME

( ilość produktów: 859 )
Ledvance SMART+
Ledvance SUN@HOME
Philips HUE
MiBOXER
Tuya SMART
Calex SMART
Spectrum SMART
Lumiled SMART

Elementy Smart domu to świetne rozwiązanie do każdego budynku. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i prądem za pomocą telefonu? Nic prostszego! W naszej ofercie znajdą państwo gotowe rozwiązania SMART HOME z różnych systemów między innymi System TUYA, System LEDVANCE SMART+, System MI-LIGHT. Gotowe rozwiązania z podanych systemów mają sporą zaletę w porównaniu do systemów kablowych, gdyż nie trzeba prowadzić bardzo kosztownego okablowania. Systemy TUYA, Ledvance SMART+ i MI-Light mają ogromną zaletę gdyż w zależności od potrzeb możemy dokładać coraz to nowe komponenty.

Każdy z systemów posiada dedykowaną aplikację na smartfona dostępną na Google Play oraz App Store. Sporą zaletą naszych rozwiązań jest prostota i szybkość konfiguracji aplikacji mobilnej. Ponadto każdy z naszych produktów jest wykonany z najwyżej jakości materiałów.

Automatyzuj swoje otoczenie i ciesz się wygodą na nowym poziomie

Smart dom oferuje Ci możliwość automatyzacji różnych aspektów swojego otoczenia. Możesz zaprogramować systemy oświetleniowe, ogrzewanie, klimatyzację czy zabezpieczenia, aby działały zgodnie z Twoimi preferencjami i harmonogramem. Dzięki temu, Twój dom stanie się jeszcze bardziej przyjazny i dostosowany do Twojego stylu życia, zapewniając Ci wygodę na całkiem nowym poziomie.

Bezpieczeństwo, oszczędność i komfort - Korzyści z inteligentnego domu

Inteligentny dom nie tylko zapewnia wygodę, ale także przynosi liczne korzyści. Systemy zabezpieczeń pozwalają Ci monitorować i kontrolować swoje mieszkanie z dowolnego miejsca na świecie, dając Ci poczucie bezpieczeństwa. Ponadto, inteligentne rozwiązania energetyczne pozwalają Ci oszczędzać energię poprzez optymalizację zużycia oraz zapewnienie komfortowej temperatury w pomieszczeniach. Inteligentny dom to przyszłość, która przynosi wiele korzyści i ułatwień w codziennym życiu.

Przekształć swoje mieszkanie w i ciesz się zaawansowanymi rozwiązaniami, które zapewniają wygodę, bezpieczeństwo oraz oszczędność energii. Odkryj możliwości, jakie daje inteligentne sterowanie i spraw, aby Twój dom stał się miejscem dostosowanym do Twoich potrzeb.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel