DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TUYA Zabezpieczenie domu

( ilość produktów: 11 )

TUYA Zabezpieczenie domu to zbiór zaawansowanych i inteligentnych urządzeń, które umożliwiają kompleksowe zabezpieczenie domu oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa dla mieszkańców. Technologia TUYA Smart pozwala na integrację różnych urządzeń z aplikacją mobilną, co umożliwia zdalne monitorowanie i kontrolę wszystkich aspektów zabezpieczenia domu.

Główne elementy zabezpieczenia domu z technologią TUYA Smart to:

  1. Kamery monitoringu: Kamery IP i kamery bezpieczeństwa z technologią TUYA Smart pozwalają na ciągłe monitorowanie wnętrza i otoczenia domu. Użytkownicy mogą na bieżąco obserwować obraz z kamer za pomocą aplikacji na smartfonie lub tabletu.

  2. Czujniki ruchu: Czujniki ruchu wyposażone w technologię TUYA Smart informują o wykryciu ruchu w określonych strefach domu. To pozwala na szybkie reagowanie na potencjalne zagrożenia.

  3. Czujniki drzwi i okien: Czujniki otwarcia drzwi i okien rejestrują każdą próbę nieuprawnionego wejścia do domu. W momencie wykrycia nieprawidłowego stanu, aplikacja mobilna powiadamia użytkownika o zdarzeniu.

  4. Alarmy dymowe i gazowe: Technologia TUYA Smart umożliwia integrację z alarmami dymowymi i gazowymi, które reagują na niebezpieczne sytuacje, takie jak wykrycie dymu lub wycieku gazu, i aktywują alarm dźwiękowy oraz powiadomienia na urządzenia mobilne.

  5. Elektroniczne zamki i kontrola dostępu: Elektroniczne zamki i kontrola dostępu pozwalają na zdalne sterowanie dostępem do domu. Użytkownicy mogą otwierać i zamykać drzwi zdalnie za pomocą aplikacji TUYA Smart.

  6. Inteligentne czujniki zalania: Czujniki zalania umożliwiają szybkie wykrycie wycieku wody i powiadomienie użytkownika o zagrożeniu zalaniem pomieszczenia.

  7. Systemy ostrzegawcze: Technologia TUYA Smart pozwala na integrację różnych systemów ostrzegawczych, które informują o niebezpiecznych sytuacjach, takich jak włamanie, pożar czy wyciek gazów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel