Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Baterie cynkowo-węglowe

( ilość produktów: 16 )
Baterie AA (R6)
Baterie AAA (R3)
Baterie C (R14)
Baterie D (R20)
Baterie 9V (6F22)

Baterie cynkowo-węglowe- miejsce, gdzie znajdziesz niezawodne i ekonomiczne rozwiązania zasilania dla swoich urządzeń elektronicznych. Nasze baterie cynkowo-węglowesą doskonałym wyborem dla urządzeń o niskim zużyciu energii, takich jak piloty, zegary, latarki czy prostsze zabawki. Baterie cynkowo-węglowecharakteryzują się dobrą trwałością i stabilnym napięciem, co sprawia, że są idealne do zastosowań o niskim i średnim poborze mocy. Oferujemy różne rozmiary baterii, między innymi AA, AAA, C, Da także inne, abyś mógł łatwo dopasować je do swoich urządzeń.

Znajdziesz u nas najpopularniejsze rodzaje baterii

Najczęściej wykorzystywanymi bateriami w życiu codziennym są AA oraz AAA, czyli popularne paluszki oraz ich cieńsza i mniejsza wersja. Baterie AA mają oznaczenie R6 i dostępne są w różnych pojemnościach, zależnie od producenta. W przypadku chęci korzystania z urządzenia dłużej niż zazwyczaj warto wybrać te o pojemności 2300 mAh lub większej.

Baterie AAA to tak zwane minipaluszki o oznaczeniu R03. Mają dokładnie takie samo napięcie, co ich większy odpowiednich - czyli 1,5V. Wyróżniają je znacznie mniejsze rozmiary. Baterie tego typu mogą pomieścić od 500 mAh do nawet 1000 mAh.

Niezawodne Źródło Energii - Baterie Cynkowo-Węglowe

Obecnie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie sporej ilości urządzeń bez wykorzystania tak prostego rozwiązania jak baterie i akumulatory. Baterie, akumulatorki przydają się między innymi w:

  • budzikach,
  • golarkach,
  • latarkach,
  • lampkach nocnych,
  • latarenkach na baterie.

Baterie alkaiczne to także podstawowe wyposażenie każdego rodzica, którego dziecko ma różnego rodzaju zabawki zasilanie z ich pomocą

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel