DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kobi

( ilość produktów: 328 )

Kobi jest jedną z kilku marek należących do polskiego producenta z Rzeszowa – Kobi Light. Obejmuje ona nowoczesne systemy oświetleniowe, którego projekty powstają w pracowniach firmy. Jej specjalnością są oprawy LED przeznaczone do różnych obiektów. Oświetlenie Kobi można znaleźć zarówno w domach mieszkalnych, jak i w obiektach sportowych, budynkach handlowo-usługowych czy użyteczności publicznej. W asortymencie nie brakuje też rozwiązań przeznaczonych do obiektów przemysłowych, w tym również do hal produkcyjnych.

Kompleksowe rozwiązania od Kobi LED

Asortyment, jaki obejmuje marka Kobi, jest bardzo zróżnicowany. Obejmuje on wiele elementów, niezbędnych do tworzenia kompletnego systemu oświetleniowego budynku. Są to zarówno estetyczne i funkcjonalne oprawy oświetleniowe o szerokim przeznaczeniu, jak i elementy pomocnicze takie jak wkłady do opraw LED, zaślepki, zestawy do zawieszania szynoprzewodu, taśmy LED z czujnikiem ruchu czy zasilacze. Wszystkie produkty montażowe są ze sobą kompatybilne oraz charakteryzują się wysoką trwałością. Dzięki temu funkcjonują niezawodnie w każdych warunkach, również przemysłowych. Czym wyróżnia się marka Kobi? LED jest doskonałym przykładem stawiania na nowoczesne, ekonomiczne i energooszczędne rozwiązania. Trwałość idzie w parze z estetyką wykonania i funkcjonalnością.

Lampy, oprawy i żarówki Kobi w naszym sklepie online

Cechą, która wyróżnia oświetlenie Kobi LED, jest różnorodność asortymentu. W sprzedaży mamy zarówno nowoczesne oprawy i plafony do montażu sufitowego, jak i stylowe lampy ogrodowe czy pokojowe. Polecamy też efektowne lampki biurkowe o atrakcyjnym wzornictwie i w kilku kolorach. Oprawy sufitowe natynkowe i podtynkowe charakteryzują się bardzo urozmaiconym designem. Są to modele w różnych kształtach, wielkościach i stylu, od prostych brył geometrycznych po lampy stylizowane na XIX wiek. Proponujemy zarówno oświetlenie jedno- jak i wielopunktowe Kobi. Sklep online zaprasza na zakupy.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel