Kobi

Kobi jest jedną z kilku marek należących do polskiego producenta z Rzeszowa – Kobi Light. Obejmuje ona nowoczesne systemy oświetleniowe, którego projekty powstają w pracowniach firmy. Jej specjalnością są oprawy LED przeznaczone do różnych obiektów. Oświetlenie Kobi można znaleźć zarówno w domach mieszkalnych, jak i w obiektach sportowych, budynkach handlowo-usługowych czy użyteczności publicznej. W asortymencie nie brakuje też rozwiązań przeznaczonych do obiektów przemysłowych, w tym również do hal produkcyjnych.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 492

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Oprawa do nabudowania OH36S KOBI OKRĄGŁA RUCHOMA Biała
  26,90 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 28 szt.
 2. Oprawa do nabudowania OH36S KOBI OKRĄGŁA RUCHOMA Czarna
  26,90 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 3. Zestaw do zawieszania szynoprzewodu 2m NEXTRACK Czarny
  19,29 zł
  Wysyłka w 72H
  Ponad 100 szt.
 4. Oprawa do nabudowania OH37L KWADRATOWA GU10 KOBI BIAŁA
  38,90 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 5. Oprawa do nabudowania OH37 KWADRATOWA GU10 KOBI BIAŁA
  33,90 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 492

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Kompleksowe rozwiązania od Kobi LED

Asortyment, jaki obejmuje marka Kobi, jest bardzo zróżnicowany. Obejmuje on wiele elementów, niezbędnych do tworzenia kompletnego systemu oświetleniowego budynku. Są to zarówno estetyczne i funkcjonalne oprawy oświetleniowe o szerokim przeznaczeniu, jak i elementy pomocnicze takie jak wkłady do opraw LED, zaślepki, zestawy do zawieszania szynoprzewodu, taśmy LED z czujnikiem ruchu czy zasilacze. Wszystkie produkty montażowe są ze sobą kompatybilne oraz charakteryzują się wysoką trwałością. Dzięki temu funkcjonują niezawodnie w każdych warunkach, również przemysłowych. Czym wyróżnia się marka Kobi? LED jest doskonałym przykładem stawiania na nowoczesne, ekonomiczne i energooszczędne rozwiązania. Trwałość idzie w parze z estetyką wykonania i funkcjonalnością.

Oświetlenie Kobi w naszym sklepie online

Cechą, która wyróżnia oświetlenie Kobi LED, jest różnorodność asortymentu. W sprzedaży mamy zarówno nowoczesne oprawy i plafony do montażu sufitowego, jak i stylowe lampy ogrodowe czy pokojowe. Polecamy też efektowne lampki biurkowe o atrakcyjnym wzornictwie i w kilku kolorach. Oprawy sufitowe natynkowe i podtynkowe charakteryzują się bardzo urozmaiconym designem. Są to modele w różnych kształtach, wielkościach i stylu, od prostych brył geometrycznych po lampy stylizowane na XIX wiek. Proponujemy zarówno oświetlenie jedno- jak i wielopunktowe Kobi. Sklep online zaprasza na zakupy.