DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Philips WIZ żarówki LED

( ilość produktów: 48 )

Intuicyjne, łatwe w użyciu inteligentne oświetlenie

Żarówki i lampy Philips Smart LED z WiZ Connected działają w oparciu o Twoją sieć Wi-Fi. Wystarczy zainstalować światła i pobrać aplikację WiZ, aby je włączyć lub wyłączyć, stworzyć idealny nastrój w pomieszczeniu, ustawić harmonogramy i korzystać z innych funkcji inteligentnego oświetlenia.

Zalety inteligentnego oświetlenia sterowanego za pomocą Wi-Fi

Kontroluj oświetlenie z aplikacją WiZ-app Nie musisz już chodzić po domu, żeby powyłączać światła. Oświetlenie Philips Smart LED możesz wyłączyć z dowolnego miejsca dzięki funkcjonalnej, bezpłatnej aplikacji WiZ-app.

Steruj światłami głosowo!

Inteligentne światła Philips Smart LED możesz kontrolować bez użycia rąk. Pomogą CI w tym asystenci głosowi tacy jak Amazon Alexa, Google Assistant czy Siri. Wystarczy, że sparujesz aststenta w aplikacji WiZ-app

WiZclick - technologia i tradycja!

Korzystaj z tradycyjnego włącznika światła do sterowania swoim inteligentnym oświetleniem dzięki urządzeniu WiZclick. Pozwoli Ci ono na przełączanie pomiędzy ulubionymi trybami oświetlenia.

Klasyczne LED-owe źródła światła

Jak przystało na producenta nowoczesnego oświetlenia na miarę XXI wieku, obok linii tradycyjnych produktów oświetleniowych, marka Philips specjalizuje się w produkcji wydajnych źródeł światła LED, które zużywają do 90% mniej energii niż zwykłe żarówki. Ponadto LED-owe żarówki Philips wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością, zapewniając bezawaryjną pracę nawet przez 22 lata. Źródła światła od Philips spełniają rygorystyczne kryteria EyeComfort, gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo emitowanego światła. Oznacza to, że oświetlenie jest w pełni komfortowe dla oczu i odznacza się wysokim wskaźnikiem oddawania barw (CRI).

Oświetlenie inteligentne i dekoracyjne

Oprócz standardowych rozwiązań LED, marka Philips oferuje produkty wzbogacone o szereg dodatkowych funkcji, dzięki którym korzystanie z oświetlenia stało się łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek w historii. Teraz możemy m.in. sterować oświetleniem z poziomu smartfonu lub wydając polecenia głosowe, a także dopasować barwę i natężenie światła do wykonywanej czynności czy pory dnia, a to wszystko za sprawą inteligentnych żarówek z serii Philips Hue oraz Philips Wiz. Natomiast dla osób, które oczekują od żarówki nie tylko funkcjonalności, ale też designerskiego wyglądu, producent przygotował serię dekoracyjnych źródeł światła LED w stylu retro bądź nowoczesnym. Są równie wydajne, co klasyczne LED-owe żarówki, a do tego stanowią efektowne dopełnienie każdej aranżacji.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel