DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Videx

( ilość produktów: 99 )

VIDEX jest jednym z czołowych producentów działającym w obszarze oświetleniowym. Znajdujące się w naszej ofercie lampy oraz żarówki VIDEX to połączenie eleganckiego designu z wysoką użytecznością. Idąc z duchem czasu, firma stawia na rozwiązania ekologiczne. Fakt, że są one przyjazne środowisku to nie jedyna ich zaleta. W ofercie VIDEX znajdują się głównie produkty stworzone z wykorzystaniem technologii LED. Dzięki temu żarówki tego producenta zużywają zdecydowanie mniej energii elektrycznej, co przekłada się na znaczne obniżenie kosztów związanych z rachunkami.

VIDEX – oświetlenie wykorzystywane na zewnątrz

VIDEX proponuje nie tylko lampy przeznaczone do montażu wewnątrz obiektów. Na uwagę zasługują również wysokiej jakości naświetlacze czy lampy ogrodowe. W ich przypadku bardzo dużym udogodnieniem jest możliwość wyboru modeli o różnej mocy. Dzięki temu można uzyskać odpowiednio silny strumień światła. Część lamp została także wyposażona w czujnik zmierzchu oraz ruchu. Takie technologie są doceniane szczególnie przez osoby, którym zdarza się wracać do domu po zapadnięciu zmroku.

Proponowane przez VIDEX oświetlenie to nie tylko żarówki LED w bardzo ciekawym wydaniu. Producent oferuje między innymi:

  • plafony,
  • lampy ogrodowe,
  • naświetlacze,
  • lampy uliczne/parkingowe,
  • panele podtynkowe.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel