DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ledvance SUN@HOME

( ilość produktów: 21 )
SUN@HOME Żarówki
SUN@HOME Taśmy
SUN@HOME Lampy i Oprawy

Ledvance SUN@HOME to innowacyjny system oświetlenia ,który niesie za sobą wiele świetnych rozwiązać codziennego użytku. Innowacyjne diody LED SunLike o pełnym spektrum zastosowane w produktach SUN@HOME oferują szersze spektrum kolorów w porównaniu z konwencjonalnymi diodami LED: od przytulnego światła kominkowego do stymulującego światła dziennego (2200–5000 K). Linia Sun@Home od Ledvance z założenia stanowi krok naprzód w sztuce oświetlania domów.

Sun Home - czym jest ta technologia?

Sun@Home to oświetlenie zaprojektowane na podstawie wiedzy o potrzebach człowieka związanych ze światłem. Czy linia Sun@Home może zastąpić naturalne słońce? Poniekąd tak, ponieważ w pochmurne dni otrzymujemy światło oddziałujące na nasz zmysł wzroku. Oświetlenie z serii SUN@HOME ma wysoki stopień CRI >90, co sprawia ,że światło lepiej oddaje kolory i jest bezpieczniejsze dla naszego wzroku.

Rodzaje oświetlenia LED Sun Home

Wśród produktów Sun@Home znajdziemy zarówno niewielkie lampki stołowe, większe lampy,żarówki, kinkiety, panele LED i wszelkiego rodzaju oświetlenie LED. Ta seria posiada dedykowaną aplikację do zarządzania i personalizacji treści. Te produkty mają możliwość sterowania za pomocą Asystenta Google jak i również Amazon Alexa.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel