Darmowa dostawa od 50zł - Pocztex24 - Regulamin
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SMART Zabezpieczenie domu

( ilość produktów: 6 )

Calex SMART to seria inteligentnych rozwiązań oświetleniowych, które wzbogacają funkcje zabezpieczeń domowych. Ta zaawansowana linia produktów oferuje inteligentne czujniki i urządzenia, które pozwalają użytkownikom na wzmocnienie bezpieczeństwa w swoim domu. Wszystkie te inteligentne urządzenia z serii Calex SMART łączą się z aplikacją mobilną, co umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie zabezpieczeniami domu.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ Calex?

Calex to marka oferująca rozwiązania oświetleniowe dla każdego. Nasza pasja to oświetlenie oraz dążenie do bycia innowacyjnym w tej dziedzinie od 1970 roku. Od tego czasu staramy się, aby wnętrza domów były bardziej imponujące, inteligentniejsze i przyjemniejsze.

Nasza oferta skupia się głównie na żarówkach wifi SMART HOME, które pozwalają na sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji na smartfony lub głosowego asystenta. Dzięki temu możesz łatwo dostosować atmosferę w swoim domu do swoich preferencji i potrzeb.

Wybierając Calex, wybierasz nie tylko wysokiej jakości oświetlenie, ale także zaufanie do marki z długoletnim doświadczeniem. Odkryj możliwości inteligentnego oświetlenia z Calex i stwórz wyjątkową atmosferę w swoim domu.

ZASTOSOWANIA ŻARÓWEK WIFI SMART HOME Calex

Żarówki wifi SMART HOME Calex znajdują zastosowanie w różnych scenariuszach oświetleniowych. Oto kilka popularnych zastosowań:

Inteligentne oświetlenie domowe

Dzięki żarówkom wifi SMART HOME Calex możesz sterować oświetleniem w swoim domu za pomocą aplikacji Calex smart APP, Google assistant , SIRI i Alexa na smartfonie.Z łatwością dostosuj jasność, barwę i sceny oświetleniowe, aby stworzyć odpowiednią atmosferę w każdym pomieszczeniu.

Automatyzacja oświetlenia

Wykorzystaj funkcje automatyzacji żarówek Calex, aby zaprogramować harmonogramy włączania i wyłączania oświetlenia. Możesz również zsynchronizować oświetlenie z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu, tworząc inteligentne sceny i zwiększając wygodę codziennego użytkowania.

Wybierając żarówki wifi SMART HOME Calex, otwierasz się na nowe możliwości sterowania oświetleniem i tworzenia wyjątkowej atmosfery w swoim domu. Skorzystaj z naszych produktów i ciesz się inteligentnym oświetleniem dostosowanym do Twoich potrzeb!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel