Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lumiled SMART (Tuya WiFi)

( ilość produktów: 6 )

W tej kategorii znajdziemy produkty z kolekcji SMART renomowanej i uznanej w branży oświetleniowej marki LUMILED. Inteligentne rozwiązanie, oparte na systemie Tuya Wi-Fi, pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem w domu i nie tylko, zapewniając lepszy komfort oraz niesamowite wrażenia. Sterowanie odbywa się za pomocą aststentów głosowych Google Assistant™ lub Alexa.

Inteligentne źródło światła LED od marki Lumiled

Marka Lumiled wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadza do swojej oferty serię SMART produktów! Dzięki systemowi Smart Wi-Fi Tuya sterowanie i monitorowanie urządzeń z dowolnego miejsca na świecie stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Za pomocą specjalnej aplikacji na smartfony, możesz zdalnie kontrolować oświetlenie i wiele innych urządzeń, bez względu na to, czy jesteś w domu, w pracy czy w podróży. Zyskaj pełną kontrolę nad swoim domem w zasięgu jednego kliknięcia.

System Smart WiFi Tuya jest kompatybilny z różnymi urządzeniami i markami dostępnymi na rynku, co umożliwia integrację różnych inteligentnych urządzeń, tworząc spersonalizowany system sterowania. Prosta instalacja i łatwość konfiguracji sprawiają, że użytkownicy szybko mogą cieszyć się pełnymi funkcjonalnościami inteligentnego domu, bez względu na swoją lokalizację.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel