DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lumiled Smart żarówki LED

( ilość produktów: 5 )

Lumiled SMART

Inteligentne żarówki LED od marki Lumiled umożliwiają sterowanie oświetleniem z poziomu aplikacji w smartfonie lub poprzez proste polecenia głosowe. Pozwala na to rozwiązanie oparte o system Tuya Wi-Fi Smart, dzięki któremu produkty można łączyć w dowolne grupy oświetleniowe i zarządzać nimi z dowolnego miejsca na świecie.

Inteligentne źródło światła LED od marki Lumiled

Marka Lumiled wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadza do swojej oferty serię SMART produktów! Dzięki systemowi Smart Wi-Fi Tuya sterowanie i monitorowanie urządzeń z dowolnego miejsca na świecie stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Za pomocą specjalnej aplikacji na smartfony, możesz zdalnie kontrolować oświetlenie i wiele innych urządzeń, bez względu na to, czy jesteś w domu, w pracy czy w podróży. Zyskaj pełną kontrolę nad swoim domem w zasięgu jednego kliknięcia.

Zalety aplikacji Tuya Smart Wi-Fi

Inteligentny dom tworzony w oparciu o Tuya Smart działa bezprzewodowo, w oparciu o technologię Wi-Fi, bez przerabiania instalacji, czy dziurawienia ścian. Możesz bezinwazyjnie zmienić swój dom na inteligentny, nawet świeżo po remoncie. Ponadto system Smart WiFi Tuya jest kompatybilny z różnymi urządzeniami i markami dostępnymi na rynku, co umożliwia integrację różnych inteligentnych urządzeń, tworząc spersonalizowany system sterowania. Prosta instalacja i łatwość konfiguracji sprawiają, że użytkownicy szybko mogą cieszyć się pełnymi funkcjonalnościami inteligentnego domu, bez względu na swoją lokalizację.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel