DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ledvance SUN@HOME Żarówki LED

( ilość produktów: 3 )

Czy wiesz, że około 90% dnia spędzamy w pomieszczeniach i bez zdrowego światła dziennego? Skutek: gorsza jakość snu i obniżony nastrój. Spokojny sen i lepszy nastrój zapewniają więcej energii i lepszą koncentrację. SUN@HOME z diodami LED SunLike działa jak naturalne światło słoneczne i może przyczynić się do poprawy fizycznego samopoczucia. Skuteczność została naukowo potwierdzona w badaniach.

Trzy powody, dla których warto wybrać SUN@HOME

  • Uczucie świeżości i wypoczęcia po spokojnym śnie
  • Pełnia energii na początek dnia dzięki naturalnemu światłu wschodzącego słońca
  • Lepszy nastrój i więcej energii od rana do wieczora

Większa produktywność dzięki SUN@HOME

  • Lepsze skupienie uwagi podczas nauki i pracy
  • Większa produktywność
  • Ograniczenie pieczenia oczu

Innowacyjne diody LED SunLike o pełnym spektrum zastosowane w produktach SUN@HOME oferują szersze spektrum kolorów w porównaniu z konwencjonalnymi diodami LED: od przytulnego światła kominkowego do stymulującego światła dziennego (2200–5000 K).

Zoptymalizowane oddawanie barw* w celu uzyskania naturalnych i promiennych kolorów ze wskaźnikiem oddawania barw (CRI) > 95, co sprzyja lepszej koncentracji i większej wydajności. * w porównaniu z tradycyjnymi diodami LED

Mniej niebieskiego światła w porównaniu ze standardowymi diodami LED, co poprawia komfort widzenia i samopoczucie fizyczne.

Przy maksymalnym ustawieniu SUN@HOME tworzy szczególnie przytulną atmosferę, która przypomina światło ognia (2200 K). W połączeniu ze składnikiem o niskim natężeniu światła niebieskiego diod LED SunLike o pełnym spektrum oświetlenie SUN@HOME zapewnia głęboki, spokojny sen. W ten sposób oświetlenie SUN@HOME wspiera nasz naturalny rytm biologiczny.

System inteligentnego oświetlenia

Bardzo ważnym segmentem w ofercie firmy są produkty do systemów sterowania inteligentnym domem z technologią Bluetooth lub Zigbee. Dzięki najnowszej technologii, sterowanie światłem w całym domu i ogrodzie jest teraz możliwe z poziomu smartfonu, za pomocą pilota lub prostych poleceń głosowych. Ci, którzy zdecydują się na system inteligentnego oświetlenia od Ledvance, będą mogli m.in. dopasować temperaturę barwową, natężenie czy kolor światła do indywidualnych potrzeb oraz zaprogramować oświetlenie adekwatnie do harmonogramu dnia użytkowników.

Źródła światła LED

Istotnym atutem marki jest ciekawy design i bardzo duży wybór produktów oświetleniowych. W kategorii lamp LED-owych od Ledvance znajdziemy zarówno żarówki o ultranowoczesnym kształcie, jak i dekoracyjne źródła światła w stylu retro, paski LED-owe z funkcją multicolour, kompatybilne z systemem smart home, energooszczędne tuby LED-owe czy też super wydajne lampy typu reflektor. Świetna jakość wykonania i zastosowanie wysokiej klasy materiałów pozwolą na stworzenie pięknej instalacji świetlnej w dowolnym stylu, pasującej do każdego wnętrza. Dodatkowo we wszystkich wymienionych żarówkach zastosowano najnowszą technologię diod LED, która zapewnia maksymalnie niski pobór prądu. Nigdy wcześniej technologia oświetleniowa nie dawała tak wielu możliwości.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel