Zasilacze hermetyczne

Zasilacze hermetyczne - sprawdzone w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych

Zasilacze hermetyczne są jednymi z podstawowych elementów wyposażenia instalacji oświetleniowych LED, które montuje się w trudnych warunkach. Doskonale sprawdzają się w systemach zewnętrznych, które są szczególnie narażone na zmienne czynniki atmosferyczne, czy podwyższoną wilgotność.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie zasilacze hermetyczne wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Obudowa tych elementów została wyprodukowana z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Dzięki temu są one odporne nie tylko na wspomniane już warunki pogodowe, ale także uszkodzenia o charakterze mechanicznym np. narysowania, zgniecenia, czy pęknięcia.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 35

Ustaw kierunek rosnący
 1. Zasilacz LED napięciowy 12V 72W 6A GPV-75-12 GLP IP67 hermetyczny
  - 4% 72,24 zł Special Price 68,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 20 szt.
 2. Zasilacz Stałonapięciowy Hermetyczny do Taśm LED 30W 24V DC IP66 Ledvance
  - 4% 134,75 zł Special Price 128,69 zł
  Wysyłka w 7 dni
  Ponad 100 szt.
 3. Zasilacz LED napięciowy 12V 192W 16A GPV-200-12 GLP hermetyczny
  192,14 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 10 szt.
Strona
na stronę

Zasilacz LED hermetyczny - dopasowany do trudnych warunków

Tym, co wyróżnia każdy zasilacz LED hermetyczny, jaki oferujemy jest przede wszystkim kompaktowy rozmiar i niewielka waga. Dzięki tym parametrom zasilacze hermetyczne można wykorzystać wszędzie tam, gdzie występuje ograniczona powierzchnia lub w trudno dostępnych miejscach. Uniwersalność i wysoki poziom bezpieczeństwa, jakie daje zasilacz LED hermetyczny sprawia, że będzie on odpowiedni do taśm, paneli, czy żarówek LED. Dodatkowo można zastosować go również do wszystkich tych urządzeń elektronicznych, które mają wyjściowe napięcie znamionowe dopasowane do niego. Możesz wybierać spośród modeli o napięciu 5V, 12V, 15V, 24V, czy 36V. Ważne jest więc dokładne sprawdzenie parametrów sprzętu, jakim dysponujesz, aby zastosować odpowiedni wariant i uniknąć ewentualnych awarii wynikających z niedopasowania. Oprócz tego weź również pod uwagę prąd rozruchowy rozdzielacza, czy moc wyjściową.

Sprawdzone zasilacze hermetyczne objęte są 3-letnią gwarancją producenta. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o ich wytrzymałość. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wyposażenia skontaktuj się z naszymi pracownikami. Chętnie udzielą Ci niezbędnych informacji lub pomogą wybrać konkretny zasilacz LED hermetyczny.

W ofercie sklepi Leddo dostępne są także taśmy LED oraz taśmy LED bez żelu. Zaparaszamy!