Oprawy podtynkowe gipsowe

Oprawy gipsowe do zabudowy z energooszczędnymi żarówkami LED

Oprawy wykonane z gipsu stanowią jedno z największych odkryć i trendów designerskich ostatnich lat. Łącząc je z nowoczesnym oświetleniem LED bardzo łatwo można stworzyć funkcjonalny i atrakcyjny dodatek do każdej ambitnej aranżacji wnętrz. W sklepie Leddo polecamy między innymi kolekcje lamp gipsowych marki Kobi z serii Art of Light, z którymi nadadzą Państwo domowi stylowy wygląd i niepowtarzalny charakter. Czytaj więcej↓

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Światło jednolite z Twoim wnętrzem

Oprawy oświetleniowe gipsowe harmonijnie łączą się z dowolnym wystrojem wnętrz, ponieważ tak jak ściany można je pomalować farbami aby wtopiły się w otaczającą dekorację lub podświetliły daną przestrzeń. Wpuszczane oczka gipsowe są świetną opcją, jeśli lubisz proste i minimalistyczne rozwiązania, a dodatkowo dzięki swobodnej możliwości dopasowania żarówki LED do oprawy można bez problemu wybrać źródła emitujące bardziej rozproszone i miękkie światło. Idealne do dekoracji sufitu, oprawy oświetleniowe są dostępne w szerokiej gamie kształtów, które są odpowiednie dla tradycyjnie lub współcześnie zaprojektowanych wnętrz.

Zamów oprawę gipsową sufitową w sklepie Leddo

Oprawy podtynkowe gipsowe sufitowe pasować będą niemal do każdego wystroju pomieszczenia. Warto zapoznać się z naszą kolekcją opraw sufitowych przeznaczonych do montażu w płytach gipsowo-kartonowych, gdyż posiadamy sporą kolekcję oprawek wykonanych z gipsu w niskich cenach. Wpuszczane w sufit lub wbudowane w ścianie oprawki emitują przyjemne światło, które nie oślepia domowników Dobierz energooszczędną żarówkę LED do swojej oprawy o trwałości nawet do 50 000 godzin i rozkoszuj się pięknym światłem przez wiele lat. Sprzedawane przez nas oprawy gipsowe zaprojektowane zostały z myślą i przeznaczeniem dla wymagających klientów, którzy poszukują modnych i energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych dla swojego domu.