Łączniki

Łączniki elektryczne to elementy, które służą do włączania i wyłączania oświetlenia w pomieszczeniach, lecz nie tylko. Duży wybór różnych rodzajów łączników elektrycznych sprawia, że ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Są one wykorzystywane między innymi jako przyciski do dzwonków znajdujących się przy drzwiach wejściowych, a także do sterowania oświetleniem w korytarzach i na klatkach schodowych przy połączeniach krzyżowych. 

Od tego, na jaki rodzaj łącznika elektrycznego się zdecydujesz, zależy między innymi komfort jego użytkowania. Warto zatem dobrze przemyśleć decyzję, ponieważ łącznika elektrycznego zwykle używa się wielokrotnie każdego dnia.

Czytaj więcej↓

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
 1. Włącznik szklany DOTYKOWY Wi-Fi LED czarny pojedynczy
  56,41 zł
  Wysyłka w 72H
  Ponad 100 szt.
 2. Włącznik szklany DOTYKOWY Wi-Fi LED biały pojedynczy
  48,50 zł
  Wysyłka w 72H
  Ponad 100 szt.
 3. Włącznik szklany DOTYKOWY LED czarny potrójny
  34,99 zł
  Wysyłka w 72H
  Dostępne 2 szt.
 4. Włącznik szklany DOTYKOWY Wi-Fi LED biały podwójny
  57,99 zł
  Wysyłka w 72H
  Ponad 100 szt.
 5. Włącznik szklany DOTYKOWY Wi-Fi LED czarny podwójny
  57,99 zł
  Wysyłka w 72H
  Ponad 100 szt.
 6. Łącznik zwierny DZWONEK m45 BIURO 04-1035-102 bi Kanlux
  - 30% 12,32 zł Special Price 8,60 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 1 szt.
 7. Włącznik szklany DOTYKOWY LED biały potrójny
  - 22% 34,99 zł Special Price 27,20 zł
  Wysyłka w 72H
  Dostępne 9 szt.
na stronę

Łączniki elektryczne – szeroki wybór

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór łączników elektrycznych. Rodzaje poszczególnych produktów zapewniają szeroki zakres zastosowań. Kupisz u nas między innymi:

 • łączniki elektryczne jednobiegunowe,
 • łączniki elektryczne świecznikowe,
 • łączniki elektryczne krzyżowe,
 • łączniki zwierne (do dzwonków).

Są to jedynie przykłady produktów, które zamieściliśmy w ofercie. Jeśli szukasz konkretnego rodzaju łącznika, przejrzyj nasz asortyment. Zadbaliśmy nie tylko o to, by znalazły się w nim różnorodne artykuły do wielu zastosowań, ale także o to, by każdy oferowany przez nas łącznik elektryczny cechował się najwyższą jakością. Są to elementy, które zwykle wykorzystuje się intensywnie, muszą więc być odporne na działanie czynników zewnętrznych, a także łatwe w utrzymaniu czystości. 

Różne rodzaje łączników elektrycznych

Łączniki elektryczne to nie tylko elementy niezbędne pod względem praktycznym. Mogą stanowić także ozdobę pomieszczenia, jeśli zostaną umiejętnie dobrane do stylu wnętrza. Korzystając z propozycji, które zamieściliśmy w ofercie, możesz sprawić, że łączniki elektryczne w Twoim domu będą prezentowały się bardzo estetycznie, nie tylko nie zaburzając wystroju wnętrza, ale wręcz go dopełniając. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu. 

Polecamy sprawdzić również przedłużacze.