Łączniki

Łączniki elektryczne to elementy, które służą do włączania i wyłączania oświetlenia w pomieszczeniach, lecz nie tylko. Duży wybór różnych rodzajów łączników elektrycznych sprawia, że ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Są one wykorzystywane między innymi jako przyciski do dzwonków znajdujących się przy drzwiach wejściowych, a także do sterowania oświetleniem w korytarzach i na klatkach schodowych przy połączeniach krzyżowych. 

Od tego, na jaki rodzaj łącznika elektrycznego się zdecydujesz, zależy między innymi komfort jego użytkowania. Warto zatem dobrze przemyśleć decyzję, ponieważ łącznika elektrycznego zwykle używa się wielokrotnie każdego dnia.

Czytaj więcej↓

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Ustaw kierunek rosnący
 1. KONTAKT SIMON 54 ŁĄCZNIK SCHODOWY DW6.01/11 BIAŁY MODUŁOWY
  - 33% 21,43 zł Special Price 14,44 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 23 szt.
 2. Łącznik zwierny DZWONEK m45 BIURO 04-1035-102 bi Kanlux
  - 50% 11,39 zł Special Price 5,69 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 2 szt.
 3. Łącznik zwierny LED m45 BIURO 04-1085-102 bi Kanlux
  - 50% 12,60 zł Special Price 6,29 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 2 szt.
 4. Włącznik pojedynczy DD1.01/11 SIMON 54 IP44 KOLOR BIAŁY
  12,78 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 3 szt.
 5. DZWONEK łącznik SIMON 10 KREMOWY CD1.01/41
  8,19 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 2 szt.
 6. Włącznik szklany VIPELECTRO dotykowy biały podwójny
  29,88 zł
  Wysyłka w 72H
  Dostępne 1 szt.
na stronę

Łączniki elektryczne – szeroki wybór

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór łączników elektrycznych. Rodzaje poszczególnych produktów zapewniają szeroki zakres zastosowań. Kupisz u nas między innymi:

 • łączniki elektryczne jednobiegunowe,
 • łączniki elektryczne świecznikowe,
 • łączniki elektryczne krzyżowe,
 • łączniki zwierne (do dzwonków).

Są to jedynie przykłady produktów, które zamieściliśmy w ofercie. Jeśli szukasz konkretnego rodzaju łącznika, przejrzyj nasz asortyment. Zadbaliśmy nie tylko o to, by znalazły się w nim różnorodne artykuły do wielu zastosowań, ale także o to, by każdy oferowany przez nas łącznik elektryczny cechował się najwyższą jakością. Są to elementy, które zwykle wykorzystuje się intensywnie, muszą więc być odporne na działanie czynników zewnętrznych, a także łatwe w utrzymaniu czystości. 

Różne rodzaje łączników elektrycznych

Łączniki elektryczne to nie tylko elementy niezbędne pod względem praktycznym. Mogą stanowić także ozdobę pomieszczenia, jeśli zostaną umiejętnie dobrane do stylu wnętrza. Korzystając z propozycji, które zamieściliśmy w ofercie, możesz sprawić, że łączniki elektryczne w Twoim domu będą prezentowały się bardzo estetycznie, nie tylko nie zaburzając wystroju wnętrza, ale wręcz go dopełniając. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu. 

Polecamy sprawdzić również przedłużacze.