Zimowa Wyprzedaż - SPRAWDŹ   

Lampy owadobójcze

Lampy owadobójcze

Lampy na owady

Dlaczego Twoi sąsiedzi spokojnie grillują w ogrodzie, w ogródku piwnym u konkurencji są tłumy, a Ciebie pustki? Ty ciągle musisz się oganiać gazetą lub biegać z klepką na owady, a oni cieszą się latem? Sąsiedzi z pewnością posiadają lampy owadobójcze. Jeśli przeglądasz naszą stronę internetową, to znak, że podjąłeś słuszną decyzję i zamiast im zazdrościć, również wyposażysz dom, altankę, sklep, ogródek... w lampy na owady. Niestety, natarczywe bzyczenie, swędzące ukąszenia, reakcje alergiczne, roznoszenie zarazków - przykre nie tylko dla ludzi, ale i dla zwierząt, to ta mniej urokliwa strona świata owadów. Nawet najpiękniejszy letni wieczór mogą zepsuć natarczywe muchy, komary, osy, ćmy. Ciepły i wilgotny okres wiosennoletni sprzyja ich namnażaniu. O ile widok motyla cieszy, o tyle komary i muchy wywołują odwrotną reakcję. Ciesz się latem i zabezpiecz siebie, zwierzęta i żywność przed niechcianymi “gośćmi” - kup lampy owadobójcze do domu i wszędzie tam, gdzie uznasz za konieczne.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Lampy owadobójcze - jak to działa?


Lampy wabią i zabijają owady latające. Rolę wabika pełnią świetlówki UVA (przyciągają owady emitowanymi ultrafioletowymi falami świetlnymi, które są bezpieczne dla człowieka). Wewnątrz urządzenia znajduje się ruszt pod napięciem, które razi owady, a te spadają do pojemnika umieszczonego w dolnej części. Ruszt jest zabezpieczony kratką (nie ma ryzyka przypadkowego dotknięcia). Lampy owadobójcze mogą być także wyposażone w lepy (trzeba je wymieniać) i wentylatory.

Lampy na owady - skuteczność.


Skuteczność urządzenia zależy od jego mocy, sposobu użytkowania i wielkości pomieszczenia, które ma ochraniać przed latającymi intruzami. Im większa moc, tym większa skuteczność i zasięg lamp owadobójczych. W mieszkaniu wystarczą lampy o mniejszej mocy. W magazynach, halach i pomieszczeniach o dużej powierzchni, wybieramy lampy mocniejsze. Umieszczamy lampy w miejscach oddalonych od innych źródeł światła i okien. Najbardziej ekonomicznie jest co najmniej czterogodzinna ciągła praca urządzenia. Lampy owadobójcze nie są szkodliwe dla zwierząt, można je stosować w pomieszczeniach gospodarczych. Pozbądź się uciążliwych owadów stosując lampy owadobójcze na komary, muchy (i inne). Urządzenia skuteczne i dobrej jakości kupisz w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!