DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Świetlówki LED 60 cm

( ilość produktów: 49 )

Świetlówki LED 60cm stanowią dużą konkurencję dla tradycyjnych jarzeniówek. Cechuje je niższy pobór prądu i większa żywotność w porównaniu z lampami fluoroscencyjnymi. Na korzyść świetlówek LED przemawia też to, że świecą lepszej jakości światłem, nie emitują szkodliwego promieniowania UV i nie zawierają toksycznej rtęci, a co za tym idzie są bezpieczniejsze zarówno dla użytkowników, jak i środowiska.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór LED-owych świetlówek typu T8/G13 o długości 60 cm znanych i cenionych producentów: Osram, Lumiled oraz Ecolight, dostępne w wersji z regulacją natężenia światła lub zwykłej. Emitują przyjemne dla oczu światło i wiernie oddają kolory. Dzięki temu znakomicie sprawdzą się jako oświetlenie w garderobie, łazience czy też przedpokoju, do podświetlania luster i szafek. Oferowane produkty wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Są maksymalnie energooszczędne, trwałe i zapewniają bezpieczeństwo oraz wysoki komfort użytkowania.

Rodzaje świetlówek LED 60 cm

Tego rodzaju świetlówki LED dostępne są w naszym sklepie w wielu wariantach. Różnią się m.in. temperaturą barwową. Możemy zdecydować się na barwę ciepłą, która wycisza i uspokaja, delikatnie oświetla powierzchnie. Neutralna barwa jest najbardziej zbliżona do naturalnego światła, więc wiernie odwzorowuje wszystkie kolory. Jeżeli chodzi o barwę chłodną, to pobudza i sprawia wrażenie bardzo jasnego światła. Świetlówki LED 60 cm posiadają obudowę szklaną lub wykonaną z tworzywa sztucznego. W pierwszym przypadku mamy do czynienia ze skutecznym odprowadzaniem ciepła. Plastikowa obudowa z kolei jest odporna na wszelkie uszkodzenia, więc bardzo dobrze chroni świetlówkę przed uderzeniami. Wybór zależy zatem w znaczącym stopniu od miejsca montażu źródła światła.

Świetlówka LED 60 cm - zasilanie i zastosowanie

Świetlówka LED 60 cm zasilana jest jednostronnie lub dwustronnie. Pierwszy wariant to obecnie standard, prąd dociera tylko do jednego gniazdka świetlówki. Dwustronne zasilanie oznacza, że jedno gniazdo podłączone jest do przewodu neutralnego, a drugie fazowego.

Gdzie znajdzie zastosowanie świetlówka LED o długości 60 cm?

Źródło światła LED 60 cm jest uniwersalne i znajduje swoje zastosowanie praktycznie wszędzie. Optymalne wymiary świetlówki sprawiają, że jej montaż możliwy jest prawie we wszystkich warunkach. Świetnie sprawdzi się do oświetlenia przestrzeni biurowej, obiektów handlowych i usługowych. Jest wykorzystywana w magazynach i warsztatach oraz dużych halach przemysłowych. Świetlówki LED 60 cm będą też bardzo dobrym wyborem do oświetlenia korytarza i ciągów komunikacyjnych. Spotkamy się z nimi w sklepach małych i wielkopowierzchniowych, supermarketach i hipermarketach.

Nasza oferta świetlówek LED 60 cm

Nasza oferta świetlówek LED 60 cm jest nieustannie uzupełniana o nowe propozycje. Wszystkie proponowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów, wyróżniają się zarówno zaawansowaną technologią, jak też wysoką jakością wykonania. To przekłada się na ich długą żywotność i odporność na skutki codziennej eksploatacji. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel