DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Świetlówki LED 150 cm

( ilość produktów: 56 )

Świetlówka LED o długości 150 cm to najdłuższa świetlówka liniowa dostępna na rynku. Ma też największą moc świetlną, dzięki czemu doskonale nadaje się do oświetlania dużych powierzchni, wymagających silnego oświetlenia: np. hal sportowych lub przemysłowych, magazynów czy też sklepów i galerii handlowych. Nowoczesna technologia diod LED pozwala na znaczną oszczędność energii, bo aż do 60% w porównaniu z tradycyjnymi jarzeniówkami, co z pewnością jest nieocenioną zaletą w przypadku dużych obiektów wymagających ciągłego oświetlenia.

Dlaczego warto postawić na świetlówki LED 150 cm?

Długie tuby LED są też znacznie bardziej bezpieczne od zwykłych świetlówek. Nie zawierają toksycznej rtęci, nie emitują szkodliwego promieniowania UV i świecą lepszej jakości światłem. Blade, nienaturalne światło tradycyjnych lamp fluorescencyjnych męczy oczy i wpływa niekorzystnie na samopoczucie użytkowników. Świetlówki LED 150 cm emitują przyjemne, komfortowe dla oczu światło i wiernie oddają kolory.

W naszym sklepie znajdą Państwo świetlówki LED 150 cm typu T8/G13 znanych i cenionych marek: Kanlux, Osram w bardzo przystępnych cenach. Są maksymalnie energooszczędne, trwałe i bezpieczne.

Świetlówki LED 150 cm - wybór barwy światła

Zależnie od tego, w jakim pomieszczeniu ma być wykorzystywana świetlówka 150 cm, warto zdecydować się na odpowiednią barwę światła. W naszej ofercie znajdziesz modele neutralne, zimne oraz ciepłe. Pierwsze wspomniane świetlówki LED 150 cm doskonale sprawdzają się, kiedy wykorzystuje się je do głównego oświetlenia pomieszczenia. Są wyjątkowo uniwersalne i można zastosować je w praktycznie każdym wnętrzu, dlatego wiele osób decyduje się właśnie na taki wybór. Zimna świetlówka LED 150 cm najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach o charakterze przemysłowym i w biurach. Pomaga ona w stałym skupieniu się na wykonywanych zadaniach i zapobiega senności. Z kolei świetlówka 150 cm z ciepłą barwą światła to opcja doskonała do pomieszczeń służących odpoczynkowi.

Świetlówka LED0-owa 150cm - rozwiązanie do zadań specjalnych

Świetlówka LED 150 cm to produkt, który wyróżnia się doskonałą wytrzymałością. Producenci szacują, że jej trwałość w zakresie liczby cykli włączeń wynosi nawet do 200000. Co więcej, dostępne w naszej ofercie świetlówki LED 150 cm gwarantują także długą pracę na poziomie 30000 godzin. Nie bez znaczenia jest również trwałość wobec temperatury. Można korzystać z nich w warunkach od -20 do 40°C - oczywiście po wcześniejszym sprawdzeniu zaleceń producenta.

Każda świetlówka LED-owa 150cm jest również objęta gwarancją producenta, a o jej jakości mogą świadczyć certyfikaty, które ją wyróżniają - są to CE i RoHS.

Świetlówki LED 150 cm - wybierz sprawdzonych producentów

W naszym sklepie dostępne są świetlówki LED 150 cm typu T8/G13 znanych i cenionych marek, w korzystnych cenach. Produkty te są maksymalnie energooszczędne, trwałe i bezpieczne. Poza sprzedażą pojedynczych sztuk świetlówek oferujemy także zestawy, w których znajduje się 10 lub 25 świetlówek. To doskonały wybór m.in. dla właścicieli większych przedsiębiorstw. Takie zestawy wyróżnia także wyjątkowo atrakcyjna cena.

Posiadamy również świetlówki LED 120 cm oraz świetlówki LED 60 cm. Sprawdź ofertę!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel