DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Świetlówki LED 120 cm

( ilość produktów: 66 )

LED-owa tuba o długości 120 cm to najchętniej wybierany rodzaj świetlówki liniowej. Wynika to przede wszystkim z funkcjonalności, jaką wyróżnia się świetlówka LEDowa 120cm na tle pozostałego wyposażenia dostępnego na rynku. Dzięki uniwersalnym wymiarom świetnie sprawdzi się w większych powierzchniach: biurach, halach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej, a więc wszędzie tam, gdzie potrzebne jest jasne i niezawodne oświetlenie.

Co wyróżnia świetlówki LED 120 cm?

Świetlówki LED 120 cm odznaczają się większą żywotnością od zwykłych jarzeniówek i zapewniają znacznie niższe zużycie energii. Długofalowo przekłada się to oczywiście na ogromną oszczędność finansową, szczególnie w przypadku dużych powierzchni użytkowych wymagających wielu źródeł światła. LED-owe tuby są też bezpieczniejsze i bardziej komfortowe dla użytkowników niż tradycyjne świetlówki. Świecą przyjemnym dla oczu światłem i dobrze oddają kolory, a do tego nie zawierają toksycznej rtęci i nie emitują promieniowania UV.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo świetlówki LED 120 cm typu T8/G13 znanych i cenionych producentów: Kanlux, Kobi, Lumiled oraz Osram. Dostępne również z w wersji z kontrolą natężenia światła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Świetlówki LED 120 cm - wybór barwy światła

Użytkownicy cenią świetlówki LED 120 cm za opcję wyboru ich koloru światła. Można zdecydować się dzięki temu na taki produkt, który najlepiej sprawdzi się w konkretnym wnętrzu. Świetlówka LED 120 cm może więc dawać światło:

  • neutralne,
  • zimne,
  • ciepłe.

Świetlówka LEDowa 120cm dająca światło w odcieniu zimnym doskonale sprawdza się w pomieszczeniach biurowych i przemysłowych. Jej zadaniem jest wprowadzenie w stan koncentracji i gotowości do działania. Świetlówka LED 120 cm idealnie pasuje do wnętrz służących odpoczynkowi, gdzie liczy się relaks. Z kolei tę o neutralnym odcieniu światła można wykorzystać jako główne oświetlenie każdego pomieszczenia.

Świetlówka LED T8 120cm - najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami

Świetlówka LED T8 120cm spośród innych dostępnych na rynku rozwiązań wyróżnia się nie tylko swoim kształtem czy tak zwanym typem bańki. To, co wpływa na jej popularność to również doskonała jakość, którą oferują producenci. Szacuje się, że jedna świetlówka LED 120 cm jest w stanie wytrzymać nawet 50000 cykli włączeń, natomiast jej trwałość to do 30000 godzin.

Świetlówki LED 120 cm otrzymują także gwarancję producenta, która zazwyczaj wynosi 2 lata. W razie jakichkolwiek problemów z ich działaniem można z niej skorzystać. Gwarancją jakości są natomiast przyznane produktom certyfikaty takie jak CE i RoHS.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo świetlówki LED 120 cm typu T8/G13 znanych i cenionych producentów. Ponadto poza pojedynczymi świetlówkami można zdecydować się także na komplety w atrakcyjnych cenach.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel