DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Świetlówki owadobójcze / UV

( ilość produktów: 4 )

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą świetlówek owadobójczych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz wysokiej jakości wykonania, nasze świetlówki skutecznie eliminują uciążliwe insekty.

Oferujemy rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w miejscach użytku publicznego. wietlówki owadobójcze, to specjalne rodzaje oświetlenia zaprojektowane do zwalczania uciążliwych insektów, takich jak muchy, komary, czy osy. Wykorzystują innowacyjną technologię, która przyciąga owady i skutecznie je eliminuje, redukując tym samym ilość insektów w danym obszarze.

Te specjalne świetlówki działają na zasadzie przyciągania owadów za pomocą emitowanego przez nie promieniowania UV (ultrafioletowego)

Świetlówki owadobójcze są szczególnie przydatne w miejscach, gdzie owady mogą być szczególnie uciążliwe, takich jak ogrody, tarasy, balkony, restauracje, hotele, stoiska handlowe, magazyny, czy gospodarstwa rolne. Dzięki nim można skutecznie ograniczyć obecność owadów, co poprawia komfort i higienę w tych obszarach.

W ofercie sklepu Leddo.pl znajdziesz różnorodne świetlówki owadobójcze, dostępne w różnych rozmiarach i mocy, aby sprostać indywidualnym potrzebom. Nasze produkty pochodzą od renomowanych producentów, zapewniając wysoką jakość, skuteczność i trwałość. Zadbaj o spokojne i bezpieczne otoczenie, wybierając świetlówki owadobójcze z Leddo.pl.

Jak działają świetlówki LED?

Świetlówka LED wyposażona jest w rurę jarzeniową, wewnątrz której znajdują się diody LED. Mogą być zasilane jednostronnie lub dwustronnie, co jest uzależnione od ich konstrukcji. Ważne jest jednak, aby na tej podstawie dopasować je odpowiednio do oprawy. W świetlówce znajduje się przetwornica odpowiedzialna za obniżanie napięcia i doprowadzanie go do źródła światła. Jeżeli oba przewody – fazowy i neutralny są doprowadzone tylko do jednego gniazdka, to jest to zasilanie jednostronne. Analogicznie, jeżeli przewody przechodzą przez całą obudowę tak, że docierają również do drugiego trzonka, to jest to świetlówka LED dwustronna.

Zastosowanie świetlówek LED T8

Świetlówka T8 LED jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych w oświetleniu. Cechuje się średnicą rury na poziomie 26 mm. Znalazła swoje zastosowanie w warsztatach i garażach oraz zakładach przemysłowych. Dużą jej zaletą jest możliwość wymiany źródła światła w przypadku uszkodzenia lub zużycia, a więc inaczej, niż jest to w oprawach jarzeniowych. Uszkodzenie jednej świetlówki nie wymusza na nas wymiany wszystkich, a jedynie tej, która tego wymaga.

Świetlówka LED T8 występuje w kilku długościach. Najkrótsza będzie miała 60 cm. Znalazła ona swoje zastosowanie jako oświetlenie dodatkowe, a także w sufitach podwieszanych. Świetlówka o długości 90 cm jest stosunkowo rzadko spotykana i stanowi kompromis pomiędzy krótkimi świetlówkami 60 cm, a już dłuższymi 120 cm. Na pewno warto się nad nią zastanowić, jeżeli mamy ograniczone możliwości montażowe opraw ze względu np. na małą ilość miejsca. Świetlówka LED T8 o długości 120 cm jest aktualnie najbardziej uniwersalną i najczęściej wybieraną spośród wszystkich długości. W halach przemysłowych i warsztatach korzysta się z jeszcze dłuższych świetlówek – 150 cm. Są one też jednocześnie najmocniejsze.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel