Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ciekawostki

Jak ochronić dziecko przed połknięciem baterii - radzi Duracell
Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom w domu to priorytet każdego rodzica. W najnowszym artykule na blogu przeczytasz porady marki Duracell na temat przypadkowego połknięcia baterii przez dzieci oraz sposoby zabezpieczenia przed tą groźbą. Poznaj skuteczne rozwiązania, takie jak substancja BITREX® oraz inne metody zapobiegania wypadkom związanym z bateriami. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich najmłodszych już dziś!
Czytaj więcej
Lampki solarne od kilku lat zyskują na popularności, co nie powinno być zaskoczeniem. Powstaje coraz więcej wzorów oświetlenia, dzięki czemu wybór jest szeroki i atrakcyjny, a cena często niska. Dowiedz się, jak działają lampy solarne!
Czytaj więcej
Dobrze dopasowane oświetlenie to absolutna podstawa każdego pomieszczenia. Ma ono znaczenie zarówno w aranżacjach domowych, biurach, jak i przestrzeniach przemysłowych. Okazuje się natomiast, że przy jego wyborze warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Są to między innymi oprawy i żarówki. Sprawdź, jakie jest zastosowanie opraw AR111/ ES111 i gdzie wpasują się one najlepiej. Poznaj wszystkie zalety takiego rozwiązania.
Czytaj więcej
Zależy Ci na oświetleniu ogrodowym, ale masz już dosyć wysokich rachunków za prąd? A może rozważasz instalację oświetlenia zewnętrznego, ale zniechęca Cię perspektywa montażu instalacji elektrycznej? Jeżeli tak, śpieszymy z pomocą. Prezentujemy nowoczesne lampy i kinkiety solarne marki LEDVANCE z serii Endura oraz DoorLED
Czytaj więcej
Od czego powinna rozpocząć się budowa inteligentnego domu? Na jakim etapie inwestycji powinniśmy podjąć kluczowe decyzje? I czy ten cały proces może obyć się bez kucia ścian i rozprowadzania kabli?
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel