Żarówki Osram 5 + 1 za grosz 🎯
Darmowa dostawa od 99 zł 🚚
Promocja na żarówki Osram ⇒ SPRAWDŹ 💸
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Oprawa sufitowa halogenowa szklana ruchoma MORTA MR16 GU10 czarna Kanlux
Oprawa sufitowa halogenowa szklana ruchoma MORTA MR16 GU10 czarna Kanlux
Oprawa sufitowa halogenowa szklana ruchoma MORTA MR16 GU10 czarna Kanlux
Oprawa sufitowa halogenowa szklana ruchoma MORTA MR16 GU10 czarna Kanlux
Oprawa sufitowa halogenowa szklana ruchoma MORTA MR16 GU10 czarna Kanlux
Oprawa sufitowa halogenowa szklana ruchoma MORTA MR16 GU10 czarna Kanlux

Oprawa sufitowa halogenowa szklana ruchoma MORTA MR16 GU10 czarna Kanlux

Symbol: KANOPR0384
EAN: 5905339267177
Rozmiar
14,19 zł
brutto / szt.
z
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
W magazynie: 0
30 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Kanlux Spółka AkcyjnaWięcej
Adres: Objazdowa 1-3Kod pocztowy: 41-922Miasto: RadzionkówKraj: PolskaAdres email: kanlux@kanlux.pl
Symbol
26717
Kod producenta
5905339267177
Seria
Maksymalna moc źródła światła (W)
10
Wymienne źródło światła
Tak
Zasilanie
Sieciowe
Napięcie wejściowe (V)
230-240
Rodzaj prądu wejściowego
AC
Częstotliwość (Hz)
50
Klasa ochronności elektrycznej
II
Kształt
Okrągły
Materiał dominujący
Szkło
Kolor dominujący
Czarny
Sposób montażu
Podtynkowy (wpuszczany)
Regulacja kąta padania światła
Tak
Klasa IP (szczelność)
IP20
Włącznik ON/OFF
Nie
Źródło światła w zestawie
Nie
Funkcja ściemniania
Nie
Obszary zastosowań
Sypialnia
Optymalna temperatura pracy (°C)
+5 ... +25
Certyfikaty i Normy
CE
Otwór montażowy (cm)
0.75
Średnica (cm)
9.5
Średnica otworu (cm)
0.75
Długość (cm)
9.5
Wysokość (cm)
2.4
Szerokość (cm)
9.5

Oprawa sufitowa halogenowa szklana ruchoma MORTA MR16 GU10 czarna Kanlux

Pierścień oprawy punktowej podtynkowej Morta w kolorze czarnym, marki KANLUX charakteryzujących się nowoczesnym wyglądem, który subtelnie podkreśli światłem Twoje wnętrze. Wykonana z wysokiej jakości szkła, oprawa przystosowana została do pracy z energooszczędnymi źródłami światła LED z gwintem MR16 i GU10 o mocy maksymalnej nieprzekraczającej 35W. Oprawa przeznaczona została do wbudowania w sufit i stanowi elegancki dodatek wystroju każdego wnętrza. Oprawa, ma możliwość regulacji, pozwala na postawienie jasnych akcentów na wybranych fragmentach pomieszczenia. Regulacja kątowa oprawy oświetleniowej jest w jednej osi i wynosi 30°. Wielkość otworu montażowego to Ø75-80 mm. Wyrób nienadający się do okrywania materiałem termoizolacyjnym oraz wyrób. Konieczne jest, stosowanie lamp samo ekranujących.

Szeroka gama modeli MORTA pozwoli na zrealizowanie bardzo oryginalnych aranżacji w każdym domu. MORTA spełnią oczekiwania wszystkich Klientów, którzy cenią sobie produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się atrakcyjnym i oryginalnym designem.

KOD PRODUKTU: 26717

Pierścienie dekoracyjne MORTA nie posiadają w komplecie oprawki ceramicznej i źródła światła.

Produkt wykonany został z wysokiej jakości materiałów, zapewniających jego długotrwałą żywotność i satysfakcję z zakupu.

Do pobrania
Gwarancja producenta na 2 lata

Kupując u nas otrzymujesz nowy, oryginalnie zapakowany towar, objęty gwarancją producenta na 24 miesiące od daty zakupu. Tylko zakup markowych produktów gwarantuje najwyższą jakość, energooszczędność, bezpieczeństwo użytkowania oraz pewność, że umieszczone na opakowaniu informacje będą zgodne z prawdą.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Potrzebujesz pomocy?Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie,najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixelpixel