DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oficjalny dystrybutor marki Ledvance

LEDVANCE została wprowadzona na świat w 2016 roku jako wyodrębnienie od pioniera oświetlenia OSRAM. Jako nowa marka z ponad 100-letnim doświadczeniem, jesteśmy dumni z naszej doskonałości produkcyjnej, ducha innowacyjności i pasji do oświetlenia. Od tego czasu rozwijamy rozległy portfel opraw oświetleniowych, zdobyliśmy kilka nagród za nasze rozwiązania oświetleniowe skoncentrowane na człowieku (HCL) i staliśmy się jednym z czołowych graczy na globalnym rynku oświetleniowym.

Dziś, gdy świat staje w obliczu przełomowych wyzwań i przemian - od kryzysu kosztów życia i energii po degradację klimatu i niszczenie środowiska - historia LEDVANCE musi również dostosować się i ewoluować. Chcemy pozostać wierni naszym korzeniom jako innowatorzy przemysłowi i posuwać się naprzód, znajdować pomysłowe rozwiązania dla wyzwań naszych klientów i rozwijać się w szeroką firmę, która wykracza poza samo oświetlenie.

Zgodnie z naszym nowym hasłem "Moc przez Światło", chcemy umożliwić naszym klientom wykorzystanie mocy światła jak nigdy dotąd, zarówno jako narzędzia do oświetlenia, jak i do produkcji energii. Nasze inteligentne rozwiązania energetyczne, technologia słoneczna i zaawansowane systemy oświetleniowe dla lepszych środowisk pracy i życia oznaczają, że nasi klienci czerpią korzyści z tej transformacji, oszczędzając rzeczywiste koszty energii. Jednocześnie zobowiązujemy się do przyczyniania się do bardziej ekologicznej planety poprzez redukcję emisji CO2 i redukcję odpadów poprzez produkty, rozwiązania i procesy zrównoważone.


Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel