🔥 Kod WYPRZEDAZ30 -30% na wybrane produkty Ledvance 💡
Darmowa dostawa od 99 zł z DPD Pickup
Największa oferta żarówek LED!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Lampa Sufitowa MONO SURFACE II 7690 Nowodvorski Czarno-Złota 2xGU10 Podtynkowa Reflektor Nowoczesna

Lampa Sufitowa MONO SURFACE II 7690 Nowodvorski Czarno-Złota 2xGU10 Podtynkowa Reflektor Nowoczesna

Symbol: NOWLA1848
EAN: 5903139769099
Rozmiar
269,00 zł
brutto / szt.
z
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Magazyn wysyłkowy: 0
Magazyn buforowy: 0
Magazyn buforowyOkreśla ilość towaru, który mamy w magazynach zewnętrznych. Jeżeli w magazynie wysyłkowym nie mamy wystarczającej ilości towaru w dalszym ciągu możemy zrealizować Twoje zamówienie, lecz jego czas realizacji może ulec wydłużeniu.
30 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Darmowa dostawa Orlen Paczka Dostawa ORLEN Paczka

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.Więcej
Adres: Bojemskiego 11Kod pocztowy: 42-202Miasto: CzęstochowaKraj: PolskaAdres email: gspr@nowodvorski.com
Symbol
NOWLA1848
Kod producenta
5903139769099
Seria
Moc (W)
10
Maksymalna moc źródła światła (W)
10
Certyfikaty i Normy
CE
RoHS
Napięcie znamionowe (wejściowe) (V)
220-230
Rodzaj prądu wejściowego
AC
Częstotliwość (Hz)
50/60
Klasa ochronności elektrycznej
I
Materiał dominujący
Stal
ABS (akrylonitryl-butadien-styren)
Stal lakierowana
Kolor dominujący
Czarny
Złoty
Regulacja kąta padania światła
Tak
Wymienne źródło światła
Tak
Źródło światła w zestawie
Nie
Wysokość (cm)
11
Szerokość (cm)
20
Instrukcja z informacją o bezpieczeństwie
https://upload.cdn.baselinker.com/product_extra_fields/3024217/fd1ca954293aa956bdf5155c361b2175.pdf
Klasa IP (szczelność)
IP20
Sposób montażu
Podtynkowy (wpuszczany)
Zasilanie
Sieciowe
Ilość punktów świetlnych
2
Styl
Nowoczesny
Obszary zastosowań
Biuro i gabinet
Salon
Kuchnia
Korytarz
Jadalnia

Prezentujemy nowoczesną lampę sufitową MONO SURFACE 7690 od renomowanej marki Nowodvorski, która idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Ta stylowa oprawa podtynkowa, w eleganckim czarnym wykończeniu, to doskonały wybór dla miłośników wyrazistego designu i funkcjonalności. Reflektor punktowy został zaprojektowany tak, aby zapewnić optymalne oświetlenie w przestrzeniach mieszkalnych, biurowych czy komercyjnych. Lampa wyposażona jest w dwa gniazda **GU10**, co umożliwia zastosowanie zarówno tradycyjnych, jak i energooszczędnych żarówek halogenowych.

Dzięki nowoczesnemu wyglądowi oraz wysokiej jakości materiałom, produkt łączy estetykę z trwałością. Zalecane napięcie zasilania wynosi **220-230V**, co sprawia, że lampa jest kompatybilna z większością instalacji elektrycznych. Prosta konstrukcja ułatwia montaż, a solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. MONO SURFACE 7690 to doskonała propozycja dla osób, które pragną stworzyć niepowtarzalny klimat w swoim otoczeniu, łącząc innowacyjność technologii z elegancją formy.

Gwarancja producenta na 2 lata

Kupując u nas otrzymujesz nowy, oryginalnie zapakowany towar, objęty gwarancją producenta na 24 miesiące od daty zakupu. Tylko zakup markowych produktów gwarantuje najwyższą jakość, energooszczędność, bezpieczeństwo użytkowania oraz pewność, że umieszczone na opakowaniu informacje będą zgodne z prawdą.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Potrzebujesz pomocy?Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie,najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel