DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Baterie litowe CR1220

( ilość produktów: 3 )

Baterie CR1220 znajdziesz niezawodne źródło zasilania dla różnorodnych urządzeń, takich jak zegarki, kalkulatory, piloty, elektroniczne zabawki i wiele innych. Baterie CR1220 charakteryzują się kompaktowym rozmiarem, co sprawia, że są idealne do urządzeń o niewielkich gabarytach. Pomimo swojego małego rozmiaru, zapewniają wysoką jakość i długotrwałe działanie, co pozwala na niezawodne zasilanie urządzeń.

Baterie i akumulatory oznacza się również specjalnym, dwucyfrowym symbolem. Pierwsza z liter oznacza technologię, w jakiej wykonana została bateria. Druga informuje o kształcie wykorzystanego ogniwa. 

Jakie są najpopularniejsze baterie?

Najczęściej wykorzystywanymi bateriami w życiu codziennym są AA oraz AAA, czyli popularne paluszki oraz ich cieńsza i mniejsza wersja. Baterie AA mają oznaczenie R6 i dostępne są w różnych pojemnościach, zależnie od producenta. W przypadku chęci korzystania z urządzenia dłużej niż zazwyczaj warto wybrać te o pojemności 2300 mAh lub większej.

Baterie AAA to tak zwane minipaluszki o oznaczeniu R03. Mają dokładnie takie samo napięcie, co ich większy odpowiednich - czyli 1,5V. Wyróżniają je znacznie mniejsze rozmiary. Baterie tego typu mogą pomieścić od 500 mAh do nawet 1000 mAh.

Baterie i akumulatory  - jakość i funkcjonalność

Obecnie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie sporej ilości urządzeń bez wykorzystania tak prostego rozwiązania jak baterie i akumulatory. Baterie, akumulatorki przydają się między innymi w:

  • budzikach,
  • golarkach,
  • latarkach,
  • lampkach nocnych,
  • latarenkach na baterie.

Baterie alkaiczne to także podstawowe wyposażenie każdego rodzica, którego dziecko ma różnego rodzaju zabawki zasilanie z ich pomocą

Baterie akumulatorki a baterie alkaliczne

Baterie alkaliczne oraz akumulatorki wyglądem są nie do odróżnienia. Główna różnica wynika z ich sposobu działania. Klasyczne baterie są także tańszym rozwiązaniem, jednak jeżeli się wyczerpią jedynym rozwiązaniem jest wymiana ich na nowe. Akumulatorki rozładowują się szybciej, jednak ich główną zaletą jest możliwość ich ponownego naładowania.

W sklepie Leddo znajdziesz m.in baterie Duracel Basic, baterie Kodak, baterie Energizer i nie tylko. Sprawdź naszą ofertę!

Niezawodne baterie cynkowo-węglowe AA (R6) - Te baterie to tak zwane "paluszki" , idealne do urządzeń o niskim i średnim poborze energii. Zapewniają stabilne napięcie i długotrwałe działanie. Doskonały wybór dla pilotów, zegarów, latarek i innych urządzeń. Ekonomiczne rozwiązanie, które zapewnia spokój i oszczędności. Wybierz jakość i niezawodność.

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór baterii alkaicznych od najlepszych światowych producentów. Baterie alkaiczne AA(R6) , słynne "paluszki" to  idealne wielofunkcyjne rozwiązanie do zasilania urządzeń codziennego użytku, które potrzebują zastrzyku dodatkowej energii. Baterie alkaliczne marek Duracell, Toshiba, Kodak Energizer i Maxell działają do 10 razy dłużej niż zwykłe baterie cynkowe AA ( w teście z użyciem aparatu cyfrowego zgodnym z normą 2015 IEC).

GŁÓWNE CECHY BATERII ALKAICZNYCH:

  • Wysoka jakość i długa żywotność
  • Bezpieczna, wydajna i niezawodna
  • Doskonała odporność na wycieki
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel