Wentylatory

Letnie upały potrafią nieźle dać nam w kość. Codzienne czynności, a nawet odpoczynek w zaciszu domowym skutecznie utrudnia lejący się z nieba żar. Nie ma mowy o efektywnej pracy, złe samopoczucie, zwiększone ryzyko omdleń, zawałów, udarów - tropikalne temperatury powietrza, które coraz częściej docierają na nasz kontynent bywają nie do zniesienia. Jak sobie radzić, by przetrwać upały w domu, biurze, hali produkcyjnej? Zakupić wentylatorysufitowe, stojące, naścienne, do domu i miejsca pracy.

Działanie wentylatora popularnie nazywanego wiatrakiem

Wentylatory nie chłodzą powietrza, ale wprowadzają go w ruch, dzięki temu odczuwalność temperatury jest niższa. Siłą napędową jest silnik, który napędza wirnik (wprawia w ruch śmigła - łopatki wiatraka). Ruch łopatek wprawia w ruch powietrze, które “odbiera” ciepło z “chłodzonych” powierzchni, czyli np. naszego ciała.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

Ustaw kierunek rosnący
 1. Wentylator Podłogowy Stojący WIATRAK STP ZF4009WL 40W 40cm Biały POLUX
  - 33% 103,74 zł Special Price 69,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 27 szt.
 2. Wentylator Biurkowy Stojący WIATRAK 30cm 40W Biały
  98,87 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 5 szt.
 3. Wentylator Biurkowy WIATRAK STP TF-30W1 35W 30cm Biały POLUX
  69,90 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 41 szt.
na stronę

Wentylatory domowe – jaki wybrać?

Do wyboru masz wentylatory stojące, biurkowe, sufitowe. Do schłodzenia Twojego miejsca pracy – biurka, niewielkiej kuchni wystarczy wentylator biurkowy, który postawisz na stoliku, parapecie. W pokoju dziennym, salonie, gdzie przebywa więcej osób skuteczniejszy będzie wiatrak stojący w tym wentylator kolumnowy, który możesz obsługiwać przy pomocy pilota. Wentylator sufitowy to najlepsze rozwiązanie do sypialni. Im większa moc urządzenia, tym większa skuteczność, ale zwykle większy pobór energii i głośniejsza praca. Wybierajmy wentylatory domowe z regulacją mocy pracy, możliwością regulacji wysokości podstawy – nogi i nachylenia czaszy. Daje to możliwość optymalnego ustawienia urządzenia względem chłodzonej powierzchni.

Wentylatory przemysłowe - w letnie upały zadbaj o pracowników

W sprzedaży posiadamy wentylatory o dużej mocy, które z powodzeniem schłodzą powietrze w pomieszczeniach o dużej powierzchni. W ofercie mamy wentylatory naścienne i sufitowe.

Wentylatory domowe – dopasuj do wnętrza

Współczesny wentylator do domu oprócz tego, że musi być funkcjonalny, powinien pasować do wnętrza. Roli reprezentacyjnej raczej nie będzie pełnił, ale nie może zaburzać “całokształtu”. Dlatego kupując wentylator bierz pod uwagę nie tylko jego parametry techniczne (to jest istotne), ale i wygląd np. kolorystyka. Dostępne w naszym sklepie wentylatory pomagają przetrwać najgorsze upały. Nie daj się zaskoczyć, już dziś kup potrzebny wentylator.