Zestawy profile LED

Zestawy profile LED

Aluminiowe profile LED umożliwiają stworzenie wytrzymałej, bezpiecznej i estetycznej instalacji świetlnej z taśm (pasków) LED. Skutecznie zabezpieczają taśmy przed przegrzaniem i uszkodzeniami mechanicznymi, poprawiają jakość samego światła i sprawiają, że całość wygląda po prostu lepiej. Do sprawnego i szybkiego stworzenia idealnej instalacji, oprócz samego profilu i taśmy LED, potrzebne nam będzie kilka dodatkowych akcesoriów montażowych, takich jak:

 • zasilacze,
 • zaślepki,
 • osłonki
 • uchwyty.

Warto pamiętać, że profile LED różnią się od siebie w zależności od miejsca przeznaczenia i funkcji, jaką mają spełniać, dlatego dobór odpowiednich elementów LED-owej instalacji świetlnej powinien być dobrze zaplanowany.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór kompletnych zestawów do montażu taśm LED w profilach aluminiowych. Wszystkie produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Dzięki temu są wytrzymałe i niezawodne. Umożliwiają prosty, samodzielny montaż instalacji świetlnej i jej bezawaryjną pracę przez długie lata.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

Ustaw kierunek rosnący
 1. Profil Aluminiowy Narożny do LED KM55 Srebrny Natynkowy 1m
  8,11 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 65 szt.