DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

V-Tac

( ilość produktów: 1144 )

V-TAC to jeden z najpopularniejszych producentów w branży oświetleniowej. Oferowane przez firmę V-TAC lampy wyróżnia najwyższa jakość wykonania i energooszczędność. Wszystkie produkty są także przyjazne środowisku z uwagi na wykorzystywaną technologię LED – przyczyniającą się m.in. do zmniejszenia pobieranej energii elektrycznej.

V-TAC – zewnętrzne oświetlenie ogrodu i budynku

Lampy V-TAC LED to nie tylko modele wewnętrzne. Część z nich przeznaczona jest do montażu zewnętrznego. Te z powodzeniem sprawdzą się do oświetlenia ogrodu lub budynku. Przykładem są solarne lampy V-TAC LED dostępne w kolorze białym lub czarnym. Wybór barwy daje możliwość dopasowania produktu np. do elewacji budynku. Modele te mają także dodatkową funkcję, którą jest czujnik ruchu – przydatny zwłaszcza po zmroku.

Lampy i świetlówki V-TAC - rozwiązania dla przemysłu

Oferowane przez firmę V-TAC oświetlenie bardzo często wykorzystuje się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w obiektach przemysłowych. Naświetlacze LED znajdują praktyczne zastosowania na halach produkcyjnych, magazynowych, parkingach podziemnych czy placach przeładunkowych. Wyróżnia je niski pobór energii, odporność na zmienne warunki atmosferyczne (deszcz, nasłonecznienie, silny wiatr) i zakurzenie, a także brak nagrzewania się. Takie oświetlenie V-TAC sprosta każdemu wyzwaniu i jest zdecydowanie mniej awaryjne niż tradycyjne lampy.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel