DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spectrum SMART

( ilość produktów: 29 )

Spectrum SMART to rodzina produktów oświetleniowych, którymi możemy dowolnie sterować za pomocą aplikacji zainstalowanej w smartfonie z dostępem do Internetu. Inteligentne oświetlenie daje wiele korzyści. Do najważniejszych należy komfort użytkowania i zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Za pomocą aplikacji możemy m.in. płynnie zmieniać barwę światła w zakresie 3000K-6500K, ilość światła, a także ustawiać automatyczne włączanie i wyłączanie. Aplikację Spectrum SMART możemy pobrać na platformę Android w sklepie Google Play i Apple iOS w sklepie App Store. Produkty z serii Smart WIFI automatycznie nawiązują połączenie z siecią bezprzewodową. Podsumowując, inteligentne oświetlenie pozwala nam dowolnie sterować światłem w wybranym pomieszczeniu. Dzięki temu możemy idealnie dopasować jego ilość do wykonywanej aktywności i swoich preferencji. Warto podkreślić, że instalacja inteligentnego oświetlenia nie jest kosztowna, ani kłopotliwa. Wystarczy poświęcić kilka chwil i wymienić zwykłe żarówki na produkty Spectrum SMART.

Dlaczego warto postawić na Inteligentne oświetlenie z Spectrum Smart?

Produkty Spectrum SMART to najprostszy sposób na inteligentne oświetlenie w domu. Wystarczy poświęcić kilka chwil na wymianę zwykłych żarówek na żarówki LED SMART i zainstalować aplikację w swoim smartfonie. Eksploatacja oświetlenia staje się dzięki temu znacznie bardziej efektywna i komfortowa. Jednym gestem możemy dopasować barwę i ilość światła do bieżącej aktywności. Możemy zaprogramować inny rodzaj świetlenia do wieczornego relaksu podczas oglądania telewizji, inny na kolację ze znajomymi, a jeszcze inny gdy chcemy popracować w domu. Dzięki temu inteligentne oświetlenie nie tylko podniesie nasz komfort, ale także zoptymalizuje koszty zużycia energii. Możliwość ściemnienia światła podczas oglądania telewizji czy automatyczne jego wyłączenie po upływie zaprogramowanego czasu pozwala bowiem znacząco zmniejszyć zużycie prądu.

Tym, co wyróżnia produkty Spectrum SMART, jest niezwykle prosty i nowoczesny sposób sterowania przy pomocy aplikacji, którą można pobrać na platformę Android w sklepie Google Play i Apple iOS w sklepie App Store. Produkty z serii Spectrum SMART automatycznie nawiązują połączenie z siecią bezprzewodową.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel