DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spectrum LED

( ilość produktów: 65 )

Żarówki i oprawy Spectrum LED

Żarówki Spectrum LED to połączenie energooszczędności z długą żywotnością, która pozwala na cieszenie się zakupionym produktem przez nawet kilkanaście lat. Dostępne produkty różnią się od siebie pod względem wielu aspektów, co pozwala na skompletowanie zestawu sprawdzającego się doskonale w każdym pomieszczeniu.

Żarówki LED, czyli energooszczędność i ekologia

Diody LED marki Spectrum dostępne w naszym asortymencie to doskonałe rozwiązanie dla firm i osób prywatnych, które poszukują oświetlenia pobierającego mniej prądu niż klasyczne żarówki. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie znacznej sumy pieniędzy przy zachowaniu przyjaznego podejścia do środowiska. Diody LED zużywają się bowiem w ciągu nawet 30-100 tysięcy godzin, co w porównaniu do standardowych żarówek stanowi liczbę kilkudziesięciokrotnie większą. Ogromną zaletą produktów marki Spectrum LED jest także możliwość oświetlania pomieszczenia w sposób podobny do efektu, jaki daje światło dzienne.

Produkty marki Spectrum LED

Dostępne produkty marki Spectrum LED to wysoka jakość wykonania pozwalająca na bezproblemowe korzystanie z zakupionych żarówek i opraw przez długi czas. W naszym asortymencie znajdziesz modele różniące się od siebie pod względem takich aspektów, jak temperatura światła, jego natężenie, sposób montażu czy dokładny kształt. Dysponujemy zarówno klasycznymi, okrągłymi żarówkami, jak i modelami kolorowymi, wariantami przypominającymi świeczki i panelami LED znajdującymi swoje zastosowanie głównie w firmach, obiektach użyteczności publicznej i dużych zakładach przemysłowych.

Zarówno żarówki Spectrum LED, jak i oferowane oprawy powstały z wykorzystaniem wytrzymałych materiałów odpornych na eksploatację przez długie lata. Szeroki wybór dostępnych produktów pozwala na skompletowanie zestawu, który sprawdzi się doskonale w dowolnym pomieszczeniu – zarówno, jeśli chodzi o biura, jak i domy mieszkalne.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel