DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mi-Light

( ilość produktów: 83 )

Od czasu wynalezienia żarówki przez Thomasa Edisona pod koniec XIX wieku oświetlenie niemal wyłącznie pełniło funkcje praktyczne. Nie oznacza to jednak, że szklanych baniek z żarnikiem nie próbowano też wykorzystywać w innych rolach. Już pierwszy ich pokaz miał miejsce w Paryżu w Menlo Park, gdzie w 1879 roku noc sylwestrową rozświetliło 800 żarówek. Obecnie, dzięki ciągłemu rozwojowi technologicznemu do dyspozycji są znacznie bardziej komfortowe, energooszczędne i stwarzające nieograniczone możliwości lampy LED. Walory takiego oświetlenia wykorzystuje innowacyjny system Mi-Light.

Mi-Light – oświetlenie ambientowe

Pojęcie oświetlenia ambientowego jest mało znane przeciętnym użytkownikom lamp i kinkietów. Być może dlatego, że ma ono bardziej charakter dekoracyjny niż funkcjonalny. Chociaż pozwala na rozjaśnienie stref pomieszczenia, służy też do tworzenia specyficznego klimatu. Za pomocą specjalnie zaprojektowanego systemu można tworzyć optymalne warunki do oglądania telewizji, podświetlać obrazy, wydobywać z cienia ukryte zakamarki pomieszczeń czy akcentować ogień w kominku. Właśnie taki charakter ma oświetlenie Mi-Light.

Oświetlenie ambientowe ma wiele zalet, wśród których warto wymienić ochronę wzroku i maksymalny komfort otoczenia, możliwy do osiągnięcia dzięki regulacji natężenia oraz barwy światła. Ponadto żarówki Mi-Light są energooszczędne, dlatego sprzyjają tworzeniu nawet bardzo rozbudowanych systemów.

Oświetlenie Mi-Light w naszej ofercie

Mi-Light to nie tylko pojedyncze punkty świetlne, ale cały rozbudowany system. Jego działanie wymaga zarówno lamp i opraw, jak i sterowników, uchwytów, kontrolerów czy pilotów. Wszystkie te elementy znajdziesz w naszym sklepie. Proponujemy szeroki wybór modułów elektronicznych przeznaczonych do sterowania taśmami LED. W sprzedaży mamy również energooszczędne żarówki Mi-Light o ciepłej i zimnej barwie światła, a także o barwie neutralnej. Na uwagę zasługuje też innowacyjna żarówka RGB, emitująca światło w różnych barwach. W ofercie znajdziesz też naświetlacze Mi-Light oraz oświetlenie ogrodowe.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel