DARMOWA DOSTAWA OD 50ZŁ - POCZTEX24 - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lumines

( ilość produktów: 2 )

Lumines LIGHTING to znany i ceniony dostawca aluminiowych profili LED, a także kompleksowych rozwiązań do ich montażu. Marka sukcesywnie zwiększa swoją popularność na polskim rynku, czego potwierdzeniem jest otrzymana nagroda: "Laur Konsumenta - Odkrycie roku 2015". Lumines LIGHTING wykorzystuje najnowsze, zaawansowane technologie i wysokiej klasy komponenty, dostarczając odbiorcom produkty znakomitej jakości w konkurencyjnej cenie. Lekkie i jednocześnie wytrzymałe profile LED pozwalają na stworzenie instalacji świetlnej z wykorzystaniem taśm LED w dowolnym miejscu, zapewniając trwałość konstrukcji i estetyczny wygląd przez lata.

W sklepie internetowym leddo.pl znajdą Państwo wytrzymałe i niezawodne uchwyty montażowe i zakończenia dekoracyjne do profili LED o różnych kształtach i przeznaczeniu. Wszystkie akcesoria od Lumines umożliwiają sprawny, samodzielny montaż. Zaślepki poprawiają wygląd instalacji i przedłużają żywotność pasków LED, zabezpieczając diody przed wnikaniem kurzy i pyłów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z porad naszych ekspertów.

Stwórz perfekcyjne oświetlenie z aluminiowymi profilami Lumines

Lumines LIGHTING to znany dostawca aluminiowych profili LED i rozwiązań do montażu, który zdobył uznanie na polskim rynku. Otrzymana nagroda "Laur Konsumenta - Odkrycie roku 2015" świadczy o wysokiej jakości oferowanych produktów. Marka wykorzystuje nowoczesne technologie i wysokiej klasy komponenty, dostarczając odbiorcom rozwiązania o doskonałej jakości i konkurencyjnej cenie.

Wytrzymałe profile LED

W naszym sklepie internetowym leddo.pl znajdziesz wytrzymałe i lekkie aluminiowe profile LED marki Lumines LIGHTING. Pozwalają one na tworzenie instalacji świetlnych z wykorzystaniem taśm LED w dowolnym miejscu. Dzięki temu masz możliwość stworzenia trwałej i estetycznej konstrukcji oświetleniowej, która zachowa swój wygląd przez wiele lat.

Akcesoria montażowe i zakończenia dekoracyjne

W naszej ofercie znajdziesz również uchwyty montażowe i zakończenia dekoracyjne do profili LED Lumines. Te niezawodne akcesoria umożliwiają sprawny i samodzielny montaż. Dodatkowo, zaślepki poprawiają estetykę instalacji i chronią diody LED przed zanieczyszczeniami, co przedłuża żywotność pasków LED.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i skorzystania z porad naszych ekspertów. Stwórz perfekcyjne oświetlenie z aluminiowymi profilami LED Lumines LIGHTING.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel