DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ* - PACZKOMATY INPOST - REGULAMIN

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Energizer

( ilość produktów: 78 )

Energizer to renomowany producent baterii alkalicznych, specjalistycznych, litowych, a także akumulatorów i przenośnych źródeł światła. Firma może poszczycić się ponad 100-letnią tradycją i obecnością w ponad 160 krajach. Zaufanie konsumentów, a co za tym idzie olbrzymi zasięg i wieloletnią obecność na rynku, Energizer zawdzięcza oczywiście doskonałej jakości i wydajności oferowanych produktów, a także stałym poszukiwaniom coraz wygodniejszych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Wszystkie baterie, akumulatorki i latarki w ofercie firmy wykonane zostały z wytrzymałych komponentów z wykorzystaniem najnowszych technologii, które znacznie przedłużają żywotność produktu. Za wyborem baterii od Energizer przemawia dodatkowo fakt, że producent zobowiązuje się do wymiany lub naprawy urządzeń zniszczonych wskutek wycieku z baterii alkalicznych Energizer MAX® AA/AAA (z datą ważności nie krótszą niż do 2025 roku).

Energizer - Doskonała jakość baterii i przenośnych źródeł światła

Energizer to renomowany producent baterii alkalicznych, specjalistycznych, litowych, akumulatorów i przenośnych źródeł światła. Z ponad 100-letnią tradycją i obecnością w ponad 160 krajach, firma cieszy się zaufaniem konsumentów dzięki doskonałej jakości i wydajności oferowanych produktów. Energizer nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań technologicznych, aby zapewnić coraz wygodniejsze użytkowanie.

Wytrzymałe komponenty i nowoczesne technologie

Wszystkie baterie, akumulatorki i latarki oferowane przez Energizer są wykonane z wytrzymałych komponentów przy użyciu najnowszych technologii. Dzięki temu produkty charakteryzują się długą żywotnością i niezawodnością. Energizer dba o to, aby baterie zapewniały doskonałą wydajność, a akumulatory były łatwe do wielokrotnego ładowania.

Zobowiązanie do jakości i wymiana zniszczonych urządzeń

Wybierając baterie od Energizer, możesz mieć pewność doskonałej jakości. Dodatkowo, producent zobowiązuje się do wymiany lub naprawy urządzeń, które zostały uszkodzone w wyniku wycieku z baterii alkalicznych Energizer MAX® AA/AAA (o datę ważności nie krótszą niż do 2025 roku). Jest to dodatkowa gwarancja, że Energizer troszczy się o satysfakcję swoich klientów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel