Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Adler

( ilość produktów: 23 )

Oświetlenie LED cieszy się coraz większą popularnością ze względu na liczne zalety dla użytkownika. Do najważniejszych zaliczają się energooszczędność oraz długi okres świecenia diod. Pierwsza cecha pozwala znacznie obniżyć rachunki za prąd. Druga – poprawia komfort użytkowników, ograniczając sytuacje, gdy nagle zabraknie światła z powodu przepalonej żarówki. Aby oświetlenie LED działało sprawnie, jest konieczne odpowiednie zasilanie. Zapewnią je zasilacze Adler Power, dostępne w wielu wariantach w naszym sklepie.

Zasilacze impulsowe Adler do oświetlenia LED

Adler jest stosunkowo młodą marką, która narodziła się w 2016 roku. Pomimo to produkty, które obejmuje, powstają na bazie wielu doświadczeń, jakimi wyróżniają się najlepsi producenci OEM i ODM z Dalekiego Wschodu. Oferowane przez nich zasilacze doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach domowych instalacji oświetleniowych, jak i w przemyśle czy obiektach biurowych. Oferta zasilaczy Adler Power obejmuje modele w wersji napięciowej 12V oraz w szerokim przedziale mocy. Są to zarówno niewielkie moduły do obsługi pojedynczych punktów świetlnych o mocy 15 W, jak i przeznaczone do zespołów i systemów świetlnych. Sygnowane marką Adler zasilacze do takich zastosowań mają moc sięgającą nawet 500 W.

Adler Power – niezawodność, trwałość i kompaktowe wymiary

Zasilacze Adler mają uniwersalny charakter. Dzięki kompaktowej budowie i wąskiemu profilowi obudowy może być montowany wszędzie tam, gdzie ograniczona ilość miejsca uniemożliwia zastosowanie innych modeli. Oferowane produkty sprawdzają się przy zasilaniu taśm LED, systemów oświetlenia budynków, a także w automatyce przemysłowej. Dzięki wysokiej klasie odporności IP67 mogą też być montowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Stało napięciowe modele Adler Power są też wyposażone w zabezpieczenia nadnapięciowe, przeciążeniowe, a także przeciwzwarciowe, które znacznie przedłużają ich żywotność. Ich atutem jest też wyjątkowo korzystna relacja jakości do ceny produktów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel