Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oficjalny dystrybutor marki Philips

Znana wszystkim i ceniona od lat marka Philips jest liderem pod kątem energooszczędnych i inteligentnych rozwiązań oświetleniowych. Mało kto wie, że firma powstała w 1891 roku i od tego czasu nieprzerwanie służy użytkownikom, wdrażając na rynek nowatorskie technologie oświetleniowe. Olbrzymie doświadczenie i wieloletnia tradycja przekłada się oczywiście na znakomitą jakość i piękny wygląd oferowanych produktów, czego dowodem są regularnie przyznawane nagrody, m.in. prestiżowa Red Dot Away 2019.

Oprócz standardowych rozwiązań na rynku LED, marka Philips oferuje produkty wzbogacone o szereg dodatkowych funkcji, dzięki którym korzystanie z oświetlenia stało się łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek w historii. Teraz możemy m.in. sterować oświetleniem z poziomu smartfonu lub wydając polecenia głosowe, a także dopasować barwę i natężenie światła do wykonywanej czynności czy pory dnia, a to wszystko za sprawą inteligentnych żarówek z flagowej serii Philips Hue. Natomiast dla osób, które oczekują od żarówki nie tylko funkcjonalności, ale też designerskiego wyglądu, producent przygotował serię dekoracyjnych źródeł światła LED w stylu retro bądź nowoczesnym. Są równie wydajne, co klasyczne LED-owe żarówki, a do tego stanowią efektowne dopełnienie każdej aranżacji.

Współpraca z marką Philips urozmaica asortyment sklepowy i sprawia, że nasza oferta zyskuje nową jakość, a nasi klienci otrzymują dostęp do światowej klasy produktów. Jako oficjalny dystrybutor ich innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz doskonałej jakości, gwarantujemy satysfakcję dla naszych klientów.


Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel