Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oficjalny dystrybutor marki Lumiled

Ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie oświetlenia zaoowocowało powstaniem własnej marki Lumiled, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości oświetlenia LED. Firma jest obecna na rynku od 2015 roku i od tego czasu zdążyła zebrać już ponad 800 obsługiwanych klientów handlowych na terenie kraju. Obecnie Lumiled z sukcesami buduje trwałe relacje z odbiorcami w Polsce i Europie. Nasze produkty to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poszukują dostępu do wysokich standardów użytkowych oświetlenia w codziennych zastosowaniach. Nieprzerwanie analizujemy rynek i aktualne zapotrzebowania klientów, by szybko odpowiedzieć na ich oczekiwania i dostarczyć to, czego potrzebują.

Naszym ostatnim sukcesem jest rozszerzenie pakietu gwarancyjnego na okres 3 lat na asortyment wybranych produktów, co tylko potwierdza jak bardzo ufamy naszym produktom i ich jakości. Inwestycja w ciągły rozwój przyczynia się do rosnącego grona zadowolonych konsumentów oraz skutkuje większą ilością nawiązujących się współprac.

Marka Lumiled to dynamiczny producent oświetlenia, oferujący nowoczesne i energooszczędne rozwiązania oświetleniowe dla różnych sektorów rynku, wpływające na jakość życia i rozwój technologiczny.


Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel