Metody płatności

Wszystkie dostępne metody płatności w naszym sklepie są bezpieczne.

1. Płatność z góry – przelew bankowy

Tradycyjna metoda płatności, czyli bezpośredni przelew pieniężny na rachunek bankowy naszego sklepu. Dane do przelewu zawarte są w e-mailu potwierdzającym dokonanie zamówienia. Niezwłocznie po zaksięgowaniu środków pieniężnych zamówienie przekazane jest do realizacji. Ostateczny czas wysyłki uzależniony jest od stanu magazynowego zamawianego produktu.

Dane do przelewu krajowego:
BIZPROJEKT Sp. z o.o.
Warzyce 538A, 38-200 Jasło
ALIOR BANK – 95 2490 0005 0000 4500 3556 5464

Dane do przelewu zagranicznego:
BIZPROJEKT Sp. z o.o.
Warzyce 538A, 38-200 Jasło

Płatność przelewem
 
 

2. Płatność za pobraniem

Płatność za zamówienie wraz z kosztem dostawy i opłatą pobraniową (dodatkowa opłata 4 zł do wybranej formy dostawy) jest uiszczana wybranemu kurierowy w chwili doręczenia przesyłki.

Metoda "Płatność za pobraniem" możliwa jest tylko i wyłącznie na terenie Polski do kwoty 4000 zł.

Płatność za pobraniem
 
 

3. Płatność kartą kredytową / debetową

Metoda polegająca na bezpośrednim pobraniu pieniędzy z karty kredytowej lub debetowej. Sklep nie zapisuje danych karty. Dane z karty bezpośrednio przekazywane są do serwisów Bankowych, które wystawiły kartę w celu uwierzytelnienia klienta. Dodatkowo po uwierzytelnieniu klient zostaje przekierowany na stronę swojego banku, gdzie potwierdza płatność.

Płatność kartą
 
 

4. Szybkie płatności elektroniczne – Przelewy24

Płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. Wybierając tę metodę płatności klient zostaje automatycznie przekierowany na stronę Przelewy24.pl, gdzie należy zalogować się do swojego banku i potwierdzić płatność. Serwis Przelewy24 gwarantuje bezpieczne transakcje, dzięki szyfrowaniu SSL.

Płatność Przelewy24
 
 

5. Szybkie płatności elektroniczne – PayU

Płatność za pośrednictwem serwisu PayU.pl. Wybierając tę metodę płatności klient zostaje automatycznie przekierowany na stronę PayU.pl, gdzie należy zalogować się do swojego banku i potwierdzić płatność. Serwis PayU gwarantuje bezpieczne transakcje dzięki szyfrowaniu SSL.

Płatność PayU
 
 

Masz problemy z płatnościami w naszym sklepie? Skontaktuj się z nami

e-mail: [email protected]
tel.: 13 440 49 78
kom.: 730 731 931