Gniazda

Gniazda

Gniazda wtykowe, potocznie nazywane kontaktami, to bardzo ważny element każdej instalacji elektrycznej. Stanowią jej końcowy element, umożliwiając wygodne, a przede wszystkim bezpieczne podłączanie różnego typu sprzętów do zasilania. Gniazda wtykowe powinny zostać dobrze dobrane do potrzeb użytkowników. Warto zastanowić się podczas ich wyboru, czy lepiej sprawdzi się gniazdo wtykowe podwójne, czy może wystarczający będzie element pojedynczy. Kluczowe jest także racjonalnie rozplanowanie miejsc instalacji gniazd wtykowych w pomieszczeniach, aby zapewniały odpowiednią liczbę miejsc, do których można podłączyć sprzęty zasilane energią elektryczną.

Czytaj więcej↓

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Gniazda wtykowe – szeroki wybór modeli

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór gniazd wtykowych, które bez trudu dopasujesz do swoich potrzeb. Gniazda wtykowe pojedyncze i podwójne, w tym także modele wzbogacone o dodatki, na przykład klapki zabezpieczające, to idealne rozwiązanie do pomieszczeń, w których panuje duża wilgotność, takich jak kuchnie czy łazienki. Klapki zabezpieczają gniazda wtykowe przed wpływem wilgotnego środowiska, dbając tym samym o bezpieczeństwo użytkowników i prawidłowe działanie całej instalacji. Kupisz u nas gniazda wtykowe pojedyncze i podwójne z uziemieniem lub bez. Oferujemy także gniazda wtykowe natynkowe, które także znajdują zastosowanie w wielu obiektach.

Gniazda wtykowe pojedyncze i podwójne – funkcjonalne i estetyczne

Gniazda wtykowe to nie tylko niezbędny element instalacji elektrycznej, który powinien cechować się funkcjonalnością i bezpieczeństwem. To także detal, który stanowi wykończenie wnętrza, a więc warto zadbać o to, by był estetycznie wykonany i dopasowany do stylu, w jakim utrzymane jest pomieszczenie. W naszej ofercie znajdziesz gniazda wtykowe w różnych kolorach i wzorach, dlatego bez trudu dobierzesz je do barwy ścian czy rodzaju wyposażenia. Każde gniazdo wtykowe, które proponujemy, to wysokiej jakości produkt o sprawdzonych parametrach.

 

Polecamy sprawdzić również przedłużacze i akcesoria do taśm LED!