Akcesoria HUE

Akcesoria dodatkowe do Philips Hue

Spraw by Twój bezprzewodowy system oświetleniowy był jeszcze bardziej osobisty, dzięki dedykowanym akcesoriom, kompatybilnym z lampami i żarówkami Philips Hue. Te dodatkowe urządzenia pozwolą Ci cieszyć się inteligentnym oświetleniem w jeszcze większym stopniu i sprawią, że doznania z jego użytkowania staną się niezapomniane. Wśród akcesoriów możesz znaleźć mostek - Bridge Hue, czujnik ruchu - Motion Sensor Hue, ściemniacz Hue Dim Switch oraz manualny zdalny sterownik Hue Tap.Czytaj więcej↓

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Dedykowane akcesoria Philips Hue

Wśród dedykowanych akcesoriów Philips Hue możemy wyróżnić mostek Hue Bridge. To małe urządzenie w kształcie kwadratu pozwala podłączyć do siebie aż 50 urządzeń i sterować nimi zdalnie za pomocą aplikacji Philips Hue app dostępnej na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. To on odpowiada za niemal nieograniczone możliwości inteligentnego oświetlenia w Twoim domu.

Światło wyzwalane przez Twój ruch

Istnieją miejsca w Twoim domu, gdzie częste włączanie i wyłączanie świateł może być problematyczne, dlatego też dla Twojej wygody czujnik ruchu może robić to za Ciebie automatycznie. Idealne rozwiązanie do przedpokoju, łazienki, piwnicy czy garażu. Prosta zasada działania. System zaprogramowany został w taki sposób by włączać zasilanie po wykryciu ruchu i odcinać je w miejscach, w których nie ma żadnego ruchu.

Łatwy w użyciu regulator przyciemniania Hue

Lekki, poręczny pilot zdalnego sterowania pozwoli Ci włączyć i wyłączyć oświetlenie Hue z dowolnego miejsca w Twoim domu. Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami Philips Hue i jest niezwykle prosty w użyciu. Daje również możliwość ściemniania oraz rozjaśniania światła, a także wyboru spośród 4 predefiniowanych ustawień świecenia.

Steruj dotykiem dzięki Hue Tap

Za pomocą manualnego sterownika możesz dotknięciem jednego przycisku przywołać ulubione aranżacje we własnym domu. To wygodne urządzenie przystosowane zostało do zamontowania na ścianie. Hue Tap do pracy nie wymaga baterii i pozwala podobnie jak Hue Dim Switch sterować 4 różnymi aranżacjami świetlnymi bez konieczności używania smartfonu. Sterownik ten jest zawsze w gotowości.