Złącza elektryczne kostki

Złącza i kostki elektryczne – funkcjonalne wyposażenie systemów oświetleniowych

Wykonanie funkcjonalnej instalacji elektrycznej wymaga właściwego dopasowania przewodów. Grubość przewodu w tym przypadku powinna być dopasowana do obciążenia, jakiemu będzie on poddawany. Nie bez znaczenia jest jednak rodzaj pomieszczenia, samej konstrukcji danej nieruchomości, jak i sposób ułożenia przewodów. Wybór właściwego przewodu jest tym trudniejszy, że każdy z nich może mieć inny rodzaj żyły przewodzącej. Nie bez znaczenia w przypadku przewodów i ich podłączenia jest także odpowiednia kostka przyłączeniowa elektryczna.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-32 z 40

Ustaw kierunek malejący
 1. 100x Złączka Instalacyjna Szybkozłączka WAGO 2273-203 na DRUT 3x0,5-2,5mm
  Special Price 57,16 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 2. Złączka zaciskowa 12-TOROWA 2,5mm LISTWA INSTALACYJNA
  2,05 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 3. Złączka Hermetyczna Szybkozłączka typ WAGO 3x1,5-2,5mm
  14,23 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 4. Złączka zaciskowa 12-TOROWA 4mm LISTWA INSTALACYJNA
  1,96 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 5. Złączka zaciskowa 12-TOROWA 6mm LISTWA INSTALACYJNA
  2,39 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 6. Złączka zaciskowa 12-TOROWA 10mm LISTWA INSTALACYJNA
  2,79 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 7. Złączka zaciskowa 12-TOROWA 16mm LISTWA INSTALACYJNA
  4,69 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
Strona
na stronę

Wykorzystanie elementów, jakimi są złączki elektryczne, czy kostki elektryczne pozwala na bezpieczne podłączenie przewodów jednodrutowych oraz linkowych. Złącza elektryczne wykorzystywane w systemach oświetleniowych mają z reguły przeźroczystą obudowę. Pozwala to między innymi na wygodne kontrolowanie przewodów. W zależności od zapotrzebowania można wybrać zestaw kostek elektrycznych w wersji od 2 do nawet 5 przewodów. Największa zaletą, jaką gwarantują kostki i złączki elektryczne jest ich niezwykle prosty montaż. Przygotowany przewód wystarczy wcisnąć do uchylonego zacisku, a następnie go zamknąć. Dodatkowo złączki elektryczne charakteryzują się kompaktowym rozmiarem, co pozwala umieścić je w trudno dostępnych miejscach.

Kostka elektryczna do lampy - szybkie i bezpieczne podłączenia oświetlenia

Kostka elektryczna do lampy to element, który umożliwia szybkie i niezawodne łączenie przewodów lampy z instalacją elektryczną. Złączki elektryczne są odpowiednie zarówno do oświetlenia sufitowego, jak i do podłączenia kinkietów. Dzięki nim w prosty i wygodny sposób można zabezpieczyć okablowanie. Kostki i złączki elektryczne dostępne w naszej ofercie pozwalają na zdecydowane przyspieszenie pracy elektryka. Plusem jest także sam koszt elementu, jakim jest kostka przyłączeniowa elektryczna, który jest wyjątkowo atrakcyjny. Profesjonaliści mogą zdecydować się także na zestaw kostek elektrycznych.

W sklepie Leddo znajdziesz wiele niezbędnych części do stworzenia sieci elektrycznej na przykład gniazda wtykowe i gniazda wtyczkowe.