Zasilacze meblowe

Zasilacze meblowe - nowoczesne oświetlenie mebli

Podobają Ci się nowoczesne aranżacje wnętrz, w których wykorzystuje się oświetlenie mebli? Takie rozwiązanie możliwe jest także w Twoim domu czy mieszkaniu, wystarczy, że zdecydujesz się na odpowiednie akcesoria oraz zasilacze meblowe. Dzięki nim bez trudu oświetlisz nie tylko swoje szafki, ale także wnętrza szaf czy szuflady. To nie tylko poprawa estetyki domowych pomieszczeń, ale także znaczna funkcjonalność. Zasilacze szafkowe pozwalające uruchomić oświetlenie mebli sprawiają, że nie będziesz musiał zapalać głównego źródła światła w momencie chęci wyciągnięcia ubrań z szafy.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

Ustaw kierunek rosnący
 1. Zasilacz do taśm LED 2A 24W 12V DC SLIM meblowy
  15,83 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 2. Zasilacz do taśm LED Ultra SLIM 3A 36W 12V DC meblowy
  20,16 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 3. Zasilacz do taśm LED 3A 36W 12V DC meblowy
  17,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 4. Zasilacz do taśm LED 2A 24W 12V DC meblowy
  12,58 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 5. Zasilacz do taśm LED 4A 48W 12V DC meblowy
  23,43 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 6. Zasilacz do taśm LED 1A 12W 12V DC meblowy
  10,77 zł
  Wysyłka w 72H
  Ponad 100 szt.
 7. Zasilacz LED Napięciowy FTPC150V24-S 24V 150W 6.25A POS POWER
  270,60 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 1 szt.
na stronę

Zasilacze szafkowe - małe i praktyczne wyposażenie

Zasilacze meblowe są wyjątkowo praktycznymi akcesoriami, które sprawdzą się w przypadku praktycznie każdej zabudowy meblowej. Niewielkie wymiary sprawiają, że można wykorzystać je nawet pomimo mocno ograniczonego miejsca. To jednak nie wszystko. Tym, co wyróżnia dostępne w naszej ofercie zasilacze szafkowe jest przede wszystkim ich wytrzymałość. Są one odporne na uszkodzenia, a także na wilgoć. Mają również zabezpieczenia termiczne, przeciążeniowe i przeciwzwarciowe. Ich trwałość potwierdza natomiast sama gwarancja na 2 lub 3 lata, której udziela producent. Jej długość zależy od tego, jaki model wybierzesz.

Część zasilaczy można wykorzystać nie tylko w przemyśle meblarskim. Ze względu na swoje parametry techniczne i funkcjonalność znajdują one zastosowanie również branże reklamowe. Można zastosować je do uruchomienia oświetlenia różnego rodzaju szyldów. Są one odporne zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury. Zazwyczaj są wytrzymałe w przedziale od -20°C do 45°C.

Dopasuj zasilacze meblowe do własnych potrzeb


Wybierając zasilacze szafkowe, warto zwrócić uwagę na takie kwestie, jak ich dokładne przeznaczenie, a także wymiary oraz moc znamionową. Dzięki temu możesz liczyć na najlepsze efekty. Wśród popularnego wyposażenia znajdziesz modele, które idealnie sprawdzają się do wykorzystania z taśmami LED, panelami, listwami, a nawet żarówkami. Co więcej, bardzo często zasilacze meblowe stosuje się do urządzeń elektronicznym. Należy jednak przy tym pamiętać, że zasilanie w ich przypadku nie powinno przekraczać 12V.

Zachęcamy, również do sprawdzenia: zasilacze modułowe oraz zasilacze gniazdkowe dostępne w naszej ofercie.