Taśmy LED zasilane z USB

Taśmy LED USB mogą świetnie służyć i prezentować się jako podświetlenie lub dekoracja Twojego telewizora, monitora komputerowego lub innego sprzętu multimedialnego w salonie. Podłącz taśmę LED do urządzenia za pomocą końcówki USB, która umieszczona została na zakończeniu paska LED i ciesz się z niesamowitego efektu. Do instalacji nie potrzebujesz dokupywać dedykowanego transformatora, gdyż zasilanie 5V pochodzące z portu USB w zupełności wystarczy do zasilenia taśmy LED. Czytaj więcej↓

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Steruj taśmą LED za pomocą dołączonych akcesoriów

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę Taśm LED z oznaczeniami MONO, RGB, RGBW oraz CCT. Wybierz odpowiadającą Ci taśmę LED i kontroluj ją za pomocą wbudowanego na kablu ściemniacza, sterownika lub dołączonego do zestawu pilota zdalnego sterowania. Taśmy MONO czyli tzw. jednokanałowe można włączać i wyłączać, a także ściemniać i rozjaśniać. Paski LED multikolorowe np. z wieloma barwami światła w wersji RGB, RGB z dodatkową barwą białą lub CCT kolorowe z barwą ciepłą i zimną pozwalają również na płynną zmianę koloru światła w zakresie pełnej palety barw ok. 16 milionów. Odkryj nieograniczone możliwości jakie daje to elastyczne i samoprzylepne oświetlenie, które pozwoli oświetlić Ci nawet trudno dostępne zakątki w Twoim domu. 

Szukasz odpowiedniego oświetlenia ledowego? Dobrze trafiłeś!

Przeglądając ofertę Taśm LED 5V na USB w sklepie Leddo, w każdej chwili możesz skontaktować się z wyspecjalizowanym konsultantem np. poprzez czat, który znajdziesz w prawym dolnym rogu naszej strony. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjnie niskie ceny na taśmy LED. Z nami na pewno stworzysz projekt swoich marzeń, który nie tylko dobrze oświetli Twoje wnętrza, lecz także zrobi na Twoich gościach i domownikach piorunujące wrażenie.