Taśmy LED OSRAM

Marka OSRAM to niekwestionowany lider w branży oświetlenia nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Mamy przyjemność być w wąskim gronie oficjalnych dystrybutorów tego potężnego producenta oświetlenia, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najbardziej innowacyjne i nowoczesne Taśmy LED dostępne na rynku. Produkty te charakteryzują się wysoką wydajnością, efektywnością oraz jakością wykonania. Taśmy LED OSRAM gwarantują długą i nieprzerwaną pracę i dedykowane są najbardziej wymagającym klientom. Czytaj więcej↓
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. INTELIGENTNA Taśma LED 3,6W RGB+CCT 1m SMART+ WiFi Flex LEDVANCE Rozszerzenie
  INTELIGENTNA Taśma LED 3,6W RGB+CCT 1m SMART+ WiFi Flex LEDVANCE Rozszerzenie
  - 27% 45,39 zł Cena promocyjna 32,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 2. INTELIGENTNA Taśma LED 8,5W RGB+CCT 2m SMART+ WiFi Flex LEDVANCE
  INTELIGENTNA Taśma LED 8,5W RGB+CCT 2m SMART+ WiFi Flex LEDVANCE
  - 27% 157,59 zł Cena promocyjna 114,49 zł
  Wysyłka w 24H
  Ponad 100 szt.
 3. Dekoracyjny Pasek LED 20W RGB+CCT SMART+ WiFi NEON Flex 5m IP65 LEDVANCE
  Dekoracyjny Pasek LED 20W RGB+CCT SMART+ WiFi NEON Flex 5m IP65 LEDVANCE
  - 27% 500,39 zł Cena promocyjna 363,39 zł
  Wysyłka w 72H
  Ponad 100 szt.
 4. Dekoracyjny Pasek LED 15W RGB+CCT SMART+ WiFi NEON Flex 3m IP65 LEDVANCE
  Dekoracyjny Pasek LED 15W RGB+CCT SMART+ WiFi NEON Flex 3m IP65 LEDVANCE
  - 27% 363,90 zł Cena promocyjna 264,29 zł
  Wysyłka w 72H
  Ponad 100 szt.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Taśmy LED OSRAM

Nadaj wnętrzu przyjemnego charakteru z taśmami LED. Paski LED OSRAM to nowoczesna technologia LED zamknięta w przyjaznej i przede wszystkim bezpiecznej dla użytkownika formie. Podczas zakupów zwróć uwagę na jakość i trwałość kupowanych pasków LED. Wybierz produkty marki OSRAM, czyli wysokiej klasy taśmy wyprodukowane z najwyżej jakości materiałów i najnowszych rozwiązań LED. Jeśli chcesz wykorzystać taśmy LED do podświetlenia wybranych miejsc w domu albo za ich pomocą przystroić element dekoracyjny, to w pierwszej kolejności powinieneś wziąć pod uwagę wszystkie parametry świetlne, posiadane atesty i cechy jakościowe danego modelu. Należy zapamiętać, że niska cena niemal zawsze odbija się na jakości produktu. Tak więc, decydując się na tańsze paski narażamy się na to, że mogą one ulegać szybkiemu uszkodzeniu. Bardzo często zdarza się również, że wraz z upływem czasu moc emitowanego przez nie światła odczuwalnie słabnie. W zależności od miejsca montażu należy dobrać odpowiednią ilość i jasność diod, barwę światła a także jej szczelność. Nie istnieje odgórna zasada dotycząca użytkowania mocniejszych czy słabszych pasków lecz do oświetlenia praktycznego dobrym wyborem będą paski LED z większą mocą, natomiast do dekoracji te, które emitują nieco słabsze bądź kolorowe światło. W łazience i w kuchni, czyli w miejscach gdzie może występować sporo wilgoci koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę na klasę odporności IP danej taśmy, gdyż im wyższym współczynnikiem odznacza się produkt, tym dłużej będzie nam niezawodnie służył, gdyż nie dostanie się do niego wilgoć. 

Decydując się produkty marki OSRAM masz pewność, że Twoje taśmy LED będą odznaczać się:

 • Wysoką wydajnością i bezpieczeństwem emitowanego światła LED
 • Długą żywotnością, która wynieść może nawet aż > 35,000 godzin
 • Wysokim wskaźnikiem oddawania barw CRI na poziomie RA >80 i >90
 • Doskonałą spójnością kolorów generowanego światła
 • Szerokim wyborem barw emitowanego światła (3000K, 4000K, 6500K oraz kolorowe RGB)
 • Szerokim zakresem pracy w różnych warunkach (-40 °C to +80 °C)
 • Dostępnością wszelakich potrzebnych złączy wtykowych umożliwiających automatyczne okablowanie
 • Gwarancją oraz wsparciem producenta

Szukasz odpowiedniego oświetlenia ledowego? Dobrze trafiłeś

Taśmy LED znaleźć mogą zastosowanie zarówno w prywatnych gospodarstwach domowych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Bez trudu mogą oświetlić lub przystroić nasze domy, hotele, restauracje, sklepy, a ostatnimi czasy nawet ogrody. Poszukując taśm, pamiętajmy by nie sugerować się niską ceną, a decydować się jednak, na takie rozwiązania, których parametry w pełni odpowiadać będą naszym oczekiwaniom i warunkom, w jakich będziemy użytkowali to nietypowe oświetlenie. Jako zaufany dystrybutor marki OSRAM posiadamy w swojej ofercie taśmy LED VALUE Flex 2000. Wszystko to znajdą Państwo w atrakcyjnych cenach.