Zimowa Wyprzedaż - SPRAWDŹ   

Oprawy do świetlówek LED

Oprawy do świetlówek LED

Wybierając odpowiednią obudowę do świetlówki, oprócz oczywistych parametrów, takich jak wymiary, koniecznie musimy zwrócić uwagę na to, w jakim miejscu lampa zostanie zamontowana. Wszędzie tam, gdzie panuje wilgoć (np. łazienki, baseny, piwnice) czy też duże stężenie pyłu (strychy, pracownie itp.) najlepiej sprawdzi się obudowa hermetyczna o wysokiej klasie szczelności. Takie obudowy przeznaczone są do zastosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynku. Uniwersalna i prosta w montażu oprawa typu belka sprawdzi się w suchych, zamkniętych miejscach, np. w magazynach, biurach, galeriach handlowych czy szkołach. Wygodnym rozwiązaniem jest zakup oprawy do świetlówek z wbudowanym źródłem światła LED, które odznacza się bardzo niskim poborem prądu, dużą żywotnością i doskonałymi parametrami świetlnymi.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Oprawy do świetlówek - praktyczność i doskonała trwałość

Oprawy LED hermetyczne dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Do ich stworzenia wykorzystano między innymi metal oraz wytrzymałe tworzywa sztuczne. To decyduje o tym, że oprawy do świetlówek są wytrzymałe na różnego rodzaju warunki panujące we wnętrzu, a także na uszkodzenia mechaniczne. Takie właściwości przydają się szczególnie na halach magazynowych czy w innych pomieszczeniach przemysłowych. Oprawy do świetlówek LED dostępne są także w różnych rozmiarach, co sprawia, że można dopasować je do indywidualnych oczekiwań oraz miejsca zastosowania.

Produkty wyróżniają się 1 klasą ochronności. Charakteryzuje je także klasa szczelności IP65, co oznacza, że oprawy do świetlówek LED są wodoodporne. Nie należy więc obawiać się wysokiej wilgotności w pomieszczeniu, gdzie się je wykorzystuje czy przypadkowego zalania. Większość z nich przeznaczona jest do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego - ze względu na zakres temperatur, w których zachowują swoją odporność, czyli od -20°C do nawet +40°C.

Oprawy do świetlówek LED - zastosowanie domowe

Oprawy LED hermetyczne znajdują zastosowania przede wszystkim w obiektach produkcyjnych czy magazynowych. Nie oznacza to natomiast nie można wykorzystać ich w budynkach prywatnych. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie stosowanie klasycznego oświetlenia wydaje się mało zasadne. Można więc takie oprawy do świetlówek liniowych wykorzystać w garażu, przydomowym warsztacie czy kotłowni.

Oprawy do świetlówek liniowych - wybierz najlepsze marki na rynku

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo oprawy do świetlówek liniowych znanych i cenionych producentów, w bardzo przystępnych cenach. Wystarczy wybrać te modele, które odpowiadają indywidualnych oczekiwaniom - zwłaszcza pod względem wymiarów. Wszystkie produkty wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Są odporne na wstrząsy i stłuczenia. Jest to gwarancja, że oprawy do świetlówek LED sprawdzą się przez wiele lat, zachowując wszelkie właściwości. To doskonała inwestycja, na którą warto postawić.