Leddoobsluga@leddo.pl Leddo.pl leddo oświetlenia leddo oświetlenia
ul. Jana Pawła II 26 Jasło 38-200
732 530 337

icon tel.: 13 440 49 78

pon-pn – 09:00 – 16:00

Koszyk

brak 0,00 zł

My Cart -

brak
Kategorie

Kompleksowe rozwiązania oświetleniowe w technologii LED

 

BIZPROJEKT to firma zajmująca się sprzedażą energooszczędnych i ekologicznych źródeł światła. W ofercie znajdziesz produkty oświetleniowe wykonane w technologii LED:


Nasza oferta jest dedykowana osobom, które zamierzają wymienić tradycyjne oświetlenie na nowoczesne oświetlenie LED oraz tym, które budują domy pasywne i są świadomi korzyści płynących z energooszczędnych rozwiązań.

 

Fachowe doradztwo


Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego oświetlenia, doradzamy jak maksymalnie zredukować koszty związane z zużyciem energii, odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości klientów.


Masz pytania – zapraszamy do kontaktu»


Oferta dla hurtowników


Dla hurtowników mamy korzystne warunki współpracy, atrakcyjne rabaty.
Firmy oraz osoby prywatne zachęcamy do współpracy hurtowej»

 

 

Korzyści jakie daje oświetlenie LED

 

Niższe rachunki za prąd = oszczędność

Energooszczędne oświetlenie LED redukuje koszty związane z zużyciem energii – nawet do 90% oszczędności. Żarówki LED zużywają 10 razy mniej energii niż tradycyjne żarówki.

 

 

Dłuższa żywotność = niższe koszty eksploatacji

Żywotność tradycyjnej żarówki to 800 godzin (wymiana 2 razy do roku). Żywotność żarówek LED to od 50 tys. do 100 tys. godzin, czyli ok. 6 lat. Używane przez 8 godz. dziennie osiągają żywotność nawet do 15 lat. Nie wymieniasz LED-ów przez kilka do kilkunastu lat.

 

 

Ekologia = bezcenne bezpieczeństwo dla zdrowia

Ekologiczne żarówki LED są bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego – mniejsza emisja
dwutlenku węgla produkowanego przez elektrownie, brak niebezpiecznej rtęci i poddanie się recyklingowi.

 

 

Niska temperatura = minimalizacja strat energii

Tradycyjne żarówki przetwarzają ok. 90 proc. nie na światło, a na ciepło (stąd wysoka temperatura żarówki). LED-y przetwarzają większość energii na światło, dzięki temu minimalizują straty energii i zapewniają bezpieczeństwo przy ich wymianie (są zawsze zimne).

 

 

Większa trwałość = brak uszkodzeń

Żarówki LED mają 50 razy większą wytrzymałość niż tradycyjne żarówki. Nie posiadają kruchych elementów wewnętrznych i są odporne na działanie ciepła, zimna, wibracji, wstrząsów itd.

 

 

Nowy design = więcej możliwości aranżacyjnych

Żarówki LED zrewolucjonizowały podejście do designu i architektury wnętrz. Dały szereg nowatorskich możliwości: podświetlanie sufitów, półek, podłóg, mebli, tworzenie dowolnych wzorów na ścianach, zmiany kolorów, intensywności światła. Możesz dowolnie zmieniać wystrój wnętrz i tworzyć nastrój jaki tylko chcesz.