Latarki Kodak

Latarki Kodak - postaw na uniwersalne wyposażenie wysokiej jakości

Latarka Kodak to jeden z podstawowych produktów, który sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach. Wystarczy zwykła awaria prądu, aby znaleźć dla niej zastosowanie. Co więcej, jest to sprzęt, który warto mieć zawsze pod ręką w samochodzie, czy w torebce. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać przenośne źródło światła.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Latarka KODAK LED FOCUS 750mW 120 KODAK 3 baterie R03
  14,69 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 1 szt.
 2. LATARKA RĘCZNA, LED flashlight 60lm + 3xAAA IP62 czarna KODAK
  18,98 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 15 szt.
 3. Latarka czołowa LED HEADLAMP 70lm 1 W LED + 3xAAA KODAK
  28,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 12 szt.
 4. LATARKA RĘCZNA, zasilana bateryjnie 15lm IP64 czarna KODAK
  17,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 21 szt.
 5. 2x LAMPKA rowerowa LED LATARKA 6 LM IP64 PRZÓD TYŁ KODAK
  18,99 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 14 szt.
 6. LATARKA LED wielozadaniowa LATERN 120 IP64 + 3AAA KODAK
  19,89 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 12 szt.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Dużą popularnością cieszą się ręczne latarki Kodak, które dają światło o mocy 30 lumenów i gwarantują jego zasięg na 30 lub 50 metrów - zależnie od ich wielkości. Takie modele mają także zwykle 3 funkcje ustawienia w zakresie oświetlenia, dzięki czemu można dopasować ich działanie do konkretnej sytuacji. Wysokiej jakości latarki Kodak dostępne w naszej ofercie są również wodoodporne, a na poszczególne modele producent udziela aż 3-letniej gwarancji. Dodatkowo wykonanie z wysokiej jakości materiałów gwarantuje wytrzymałość i bezpieczeństwo ich użytkowania przed długi czas.

Latarki czołowe Kodak - sprzęt do zadań specjalnych

Latarki czołowe Kodak są niezbędne wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykorzystanie przenośnego źródła światła, a nie ma możliwości trzymania go w rękach. Takie latarki Kodak sprawdzą się podczas jazdy rowerem, czy w trakcie naprawy samochodu. Założenie ich na głowę eliminuje problem zajętych rąk. Jest to również podstawowe wyposażenie dla tych osób, które kochają sport na świeżym powietrzu.

Dostępne w naszej ofercie latarki czołowe Kodak wyróżniają się bardzo dużą mocą, ale i żywotnością. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego bez problemu można wykorzystać je w trudnych warunkach atmosferycznych. Co więcej, możliwość ustawienia jednego z trzech trybów latarki sprawia, że można dopasować światło do konkretnej sytuacji.

Oprócz wymienionych modeli, które proponujemy znajdziesz także inne produkty - jednym z nich jest latarka Kodak LED przeznaczona do rowerów. To idealne wyposażenie dla aktywnych osób i kolarzy amatorów. Znajdziesz także latarki akumulatorowe.