Ramki

Gniazda elektryczne są niezbędne w każdym pomieszczeniu. Pojedyncze elementy tego typu nie wyglądają jednak zbyt estetycznie. Z tego powodu warto postawić na ramki do gniazd elektrycznych, które pozwalają na wkomponowanie instalacji w wyposażenie danego wnętrza. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele wariantów produktów tego typu.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Ramka 3-krotna DR3/11 SIMON PREMIUM 54 BIAŁA
  6,74 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 11 szt.
 2. Ramka 3-krotna SIMON 10 KREMOWA POTRÓJNA CR3/41
  6,40 zł
  Wysyłka w 24H
  Dostępne 9 szt.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Ramki do gniazd elektrycznych w wielu odsłonach

Wybierając ramki do gniazd elektrycznych, warto pamiętać o tym, że występują one w wielu wariantach. Mowa tu nie tylko o kolorze, lecz także wielkości. Niektóre produkty obejmują zaledwie jedno gniazdko, podczas gdy inne mieszczą nawet pięć egzemplarzy. Wybór odpowiedniej ramki powinien zależeć od charakterystyki danej instalacji.

Ważny jest także wygląd takich produktów. Powinny one wpasowywać się dobrze w wyposażenie danego wnętrza. Jeśli w pomieszczeniu królują białe elementy, warto wybrać warianty o właśnie takim kolorze. W sytuacji, gdy ściana ma beżową barwę, ciekawym pomysłem może okazać się połączenie jej z podobnymi ramkami. W naszym sklepie znajdziesz również klasyczne, srebrne egzemplarze, które spiszą się doskonale np. w surowych, industrialnych aranżacjach.

Ramki do gniazd i wyłączników, czyli funkcjonalne produkty w estetycznym wydaniu

Ramki do gniazd i wyłączników pozwalają na ukrycie nieestetycznych fragmentów instalacji, sprawiając, że stają się one znacznie bardziej schludne. Takie produkty spisują się świetnie we wnętrzach urządzonych w dowolnym stylu, od nowoczesnego, przez boho, aż po retro. Bez względu na daną aranżację, ramki do gniazd są świetnym wyborem. Wyglądają one efektownie i pozwalają na komfortowe korzystanie z oświetlenia czy instalacji elektrycznej.

Ramki pozwalają na uniwersalne stosowanie w połączeniu z gniazdami i włącznikami. Są one wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego montowanego na specjalny zatrzask.

W naszym sklepie oferujemy, również gniazda wtyczkowe